Szukaj

Miłość nicejska

Odpowiedz w wątku
Karola963
Karola963 20-04-2016 13:56

Czy ktoś może słyszał o takiej nazwie jak 'miłość nicejska'? Nurtuje mnie bardzo, co to może być. Wydaje mi się, że to nazwa jakiegoś rodzaju seksu. Nicea leży we Francji, ale czy można to powiedzieć, że miłość nicejska to miłość francuska? Szukałam już różnych określeń miłości. Znalazłam grecką, szwedzką, francuską, hiszpańską, a o nicejskiej nie ma nic... Była tylko jakaś jedna odpowiedź na którymś forum, że miłość nicejska to po prostu klasyczny seks. Chciałabym to sprawdzić, bo nie zadowala mnie taka krótka odpowiedź i to jeszcze z wątpliwego źródła... Wiem, że miłość francuska ma wiele określeń, np. we Francji mówi się na nią miłość hiszpańska... Może więc miłość nicejska to jedna z nazw seksu oralnego? A może ktoś podpowie, gdzie można znaleźć co to znaczy miłość nicejska i w których źródłach szukać? Może coś z mitologii albo historii? Dziwne, że tak trudno znaleźć w googlach coś na ten temat, a podobno nawet w 'Kilerze' pada sformułowanie miłość nicejska. Może ktoś pomoże rozwiązać tę zagadkę?

Reki
Reki 02-05-2016 13:37

Szczerze mówiąc pierwszy raz zetknęłam się z określeniem miłość nicejska.
Jak nie ma w google, to może ktoś coś se wymyślił z tą miłością nicejską ;) Ludzie lubią szukać różnych nazw zamiennych zamiast nazwać po prostu seks seksem :P No ale może i faktycznie miłość nicejska ma jakieś źródło w mitologii, ale może ktoś w jakieś książce użył takiego określenia? W ogóle widzę, że ta miłość nicejska, to strasznie Ci głowę zaprząta :P

tom18l
tom18l 06-05-2016 09:38

Pierwszy raz "miłość nicejska" usłyszałem w kilerze 2, też mnie to nurtowało. Miłość nicejska co to takiego? Może faktycznie miłość nicejska to inne określenie miłości francuskiej. Znalazłem też, że miłość nicejska może być określeniem stanu miłości ale tak do końca nie wiadomo do czego czyli do niczego.Jeśli ktoś znajdzie informacje czym jest ta miłość nicejska to chętnie o tym poczytam!

szczuur
szczuur 17-05-2016 11:01

Miłość nicejska, chyba nigdy nie słyszałam o takim stwierdzeniu. Wydaje mi się, że może to być tylko takie "wymyślone" przez kogoś stwierdzenie. A może w jakiś niewielkich środowiskach używa się takiego zamiennika. Chyba każdy z nas wśród swoich znajomych używa określeń, których nikt z poza paczki nie będą znał. Można przypuszczać, że miłość nicejska, jest to określenie jakiejś pozycji seksualnej, albo oznacza jakąś specyficzną miłość. Miłość nicejska według mnie może być zastępnikiem określenia miłości francuskiej :)

reginka
reginka 11-07-2016 09:04

Zaintrygował mnie ten temat, szukałam informacji o miłości nicejskiej ale nie znalazłam zbyt wielu informacji. Miłość nicejska brzmi bardzo intymnie. Być może związane jest to z bliskością, cielesnością. Wydaje mi się to być coś bardzo osobistego dla par. Miłość nicejska, tajemniczy termin. Jeśli znajdę więcej informacji na ten temat to na pewno się podzielę.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Fantazje seksualne niezależne od płci?"