Szukaj

Ból

Odpowiedz w wątku
sun
sun 21-01-2011 14:55

Znam te nieszczęsne bóle - zawsze dokuczają wtedy, kiedy są najmniej potrzebne. Nieraz to się ruszyć nie mogą, a tu trzeba wykonywać codzienne obowiązki - i co wtedy??? Na szczęście można kupić w aptekach rozmaite preparaty.

asia29
asia29 07-03-2011 17:53

A ja mam to szczęście, że moja mama jest masażystką i w razie bólu pędzę na masaż. Mnie najczęściej bolą krzyże i jak nie mam mamy pod ręką to smaruję się maścią traumeel s, która działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie dzięki czemu ból jest leczony a nie maskowany. Jak ból jest bardzo duży to są tez tabletki traumeel s, ale na szczęście aż takich jeszcze nie mam.

Vitanka
Vitanka 08-03-2011 10:00

Ja z lekami postępuje ostrożnie i wole wtedy posmarować maścią lub nakleić plaster w zależności od bólu i miejsca jego występowania. Maść Traumeels jest bardzo skuteczna przy lekkich urazach, czy też przy przewlekłych bólach stawowych, które są objawem stanu zapalnego np. zwyrodnienia stawu.

klaudia844
klaudia844 (Spamer) 15-03-2011 14:22

W zależności od rodzaju bólu i jego nasilenia stosuję albo tabletki podjęzykowe traumeels, albo maść, a w przypadku silnego bólu tabletki i maść jednocześnie. Poza tym jestem w ciąży i bardzo często bolą mnie krzyże - boje się po prostu stosowania np. ketonalu czy voltarenu, a homeopatyczny traumeels jest bezpieczny.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Bóle mięśni i stawów"