Szukaj

Resweratrol wyleczy ślepotę?

Lekarstwo na AMD (zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem) i ślepotę może być w zasięgu ręki – wystarczy ekstrakt ze skórki winogron. Ostanie badanie wykazało, że unikalny ekstrakt zawierający resweratrol może kluczem do dosłownego leczenia ślepoty związanej z wiekiem. Setki pacjentów ze zwyrodnieniem plamki doznały poprawy, a nawet całkowitego wyleczenia w ciągu ostatnich miesięcy w wyniku zażywania ekstraktu, wg Natural News.Formuła jest znana jako Longevinex i na całym świecie pacjenci starają się ją zdobyć po niedawnych doniesieniach o tym, że suplement ten leczy ślepotę.

Na przykład, mieszkanka Las Vegas twierdzi, że odzyskała wzrok w ciągu zaledwie 5 dni w wyniku zażywania specyfiku, według News Now 8.

Bill Sardi, właściciel firmy produkującej Longevinex - Resveratrol Partners, LLC, mówi: jest to środek przeciwzapalny, antydepresyjny, antywirusowy, antygrzybiczy i antybakteryjny w jednej tabletce. Ile leków byłby w stanie zastąpić?

Sardi przyznaje, że jest zachwycony tym, że jego produktu jest w stanie zaoferować konkretne rezultaty potrzebującym pacjentom.

Jednocześnie ubolewa, że Food and Drug Administration (FDA) i Federalna Komisja Handlu (FTC) w dalszym ciągu nakładają kaganiec jego firmę i innych producentów suplementów, nie pozwalając na informowanie opinii publicznej o skuteczności tych produktów w poprawianiu stanu zdrowia, przy całkowitym braku skutków ubocznych.


Nie możemy powiedzieć, że witamina C leczy szkorbut. Nie możemy powiedzieć, że witamina D leczy krzywicę. FDA nakłada kaganiec na to, co jest oczywiste, dodaje.

Longevinex w warunkach klinicznych okazał się skuteczny, mówi dr Stuart Richer, który leczy starzejących się żołnierzy w szpitalu wojskowym w Chicago. Uleczył i odwrócił utratę wzroku u ponad 94% moich pacjentów.

Jego szpital jednak niechętnie podchodzi do tego produktu, a aktualny klimat regulacyjny jest wrogo nastawiony do naturalnych zabiegów leczniczych, więc dr Richer poleca Longevinex pacjentom poza oficjalnym leczeniem.

Stwierdziliśmy nieoczekiwaną poprawę wzroku, krótkoterminową poprawę, która była czasami spektakularna, wyjaśnia dr Richer. W 2/3 przypadków widzimy poprawę funkcji widzenia. Czasami widzimy odtworzenie architektury siatkówki.

Dr Richer próbował wielokrotnie opublikować swoje obserwacje na temat Longevinex. Jednak jak dotąd nie udało się znaleźć czasopisma medycznego chętnego do wydrukowania.

Aby dowiedzieć się więcej: http://www.longevinex.com/

Komentarze do: Resweratrol wyleczy ślepotę?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz