Szukaj

Poród bez środków znieczulających

Podziel się
Komentarze4

Do Polski przyjechali przedstawiciele kościoła scjentologicznego, którzy szukają zwolenników w nowym miejscu. Akcja promująca organizację trwa na dobre. Lada chwila otwarta zostanie wystawa, a książki już są w sprzedaży.

"Zainteresowanie kościołem scjentologicznym będzie w Polsce rosło błyskawicznie, to pewne. Choć jestem tu od niedawna, wielu Polaków zgłasza się do mnie i pyta o naszą religię" - twierdzi Martin Wieghtman, przedstawiciel organizacji.

Liczba członków kościoła scjentologicznego rośnie bardzo szybko. W ciągu ostatnich ostatnich 6 lat powiększyła się o jedną trzecią. Obecnie do organizacji należy ok. 10 000 000 osób na całym świecie.

Kościół założycielski w Waszyngtonie podczas mszy pęka w szwach. Chodzi do niego m.in. Polka z pochodzenia, pani Danuta Jackson - Curtis: "Moje życie naprawdę się poprawiło jeśli chodzi o moje małżeństwo, moje dzieci. Jestem bardziej zadowolona z pracy".

Scjentologami są tak znane postaci jak John Travolta, Demi Moore, czy Tom Cruise. Wybranka tego ostatniego - Kate Holmes - niedawno urodziła dziecko. Zgodnie z naukami scjentologów - bez znieczulenia.


W "Dianetyce" - biblii scjentologów - jest napisane: "Kobieta przy porodzie nie potrzebuje żadnych środków znieczulających. Jest to bardzo korzystne, ponieważ takie środki oszałamiają dziecko i potem engram, w restymulacji, stwarza u niego pozory ociężałości umysłowej. Szczęśliwa kobieta ma bardzo mało kłopotów przy porodzie." A - według scjentologów - od ociężałości umysłowej trzeba się właśnie uwolnić.

"Przestają się za człowiekiem ciągnąć złe doświadczenia z dzieciństwa, wypadki i przemoc. Zła przeszłość już cię nie kontroluje, tylko ty ją kontrolujesz" - tłumaczy Sylwia Standard, rzeczniczka kościoła scjentologicznego w Waszyngtonie.

W poprawianiu osobowości pomaga scjentologom m.in. elektropsychometr, który potrafi zmierzyć "masę mentalną". Poddając się odpowiednim treningom, z czasem można zapanować nad masą i przestrzenią.

Według przeciwników organizacji takie nauki to nic innego, jak pranie mózgu, za które w dodatku trzeba słono zapłacić.

"Scjentolodzy wprost mówią, że chcą przejąć władzę na świecie. Tak naprawdę za scjentologami stoją ogromne pieniądze, ale pieniądze mają tylko liderzy tej sekty" - twierdzi Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami.

Komentarze do: Poród bez środków znieczulających (4)

ginag
ginag 01-12-2015 20:20

sekta scjentologiczna i poród bez znieczulenia

1

ja nie jestem nawet w stanie pojąć jak ludzie mogą wierzyć w takie durnoty jak potwór spaghetti, branie za poważne czegokolwiek co oni promują dla mnie w ogóle jest jakieś dziwne, no ale z drugiej strony ta setka jest na... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Magda
~Magda 30-05-2006 23:05

Ale czasów doczekaliśmy...

1

Myślę, że ludzie mają już tak wiele, że przewraca im się w głowach. Wymyślają co rusz jakieś nowe teorie, ideologie, ale na co to komu...? Ci, którzy są na czele takich organizacji mają zawsze jeden cel: kasa, kasa i jes... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Chrześcijanin
~Chrześcijanin 26-05-2006 16:22

Nowak - młot na sekty

1

Nowak - młot na sekty. Ma ma Pan moje poparcie.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze