Szukaj

Zioła świerzbca właściwego zastępują ochotę na papierosa i pomagają zwalczyć nałóg

Podziel się
Komentarze0

Świerzbiec właściwy przyciąga coraz większe zainteresowanie tysięcy palaczy, którzy mają pragnienie i wyrażają wolę rzucenia palenia, ale nie radzą sobie z pierwszymi kilkoma tygodniami wahań nastroju i podstawowych objawów syndromu odstawienia. Zawartość pirybedylu w proszku ziaren świerzbca właściwego jest tak silna, że lekarze stosują go również, aby pomóc pacjentom z chorobą Parkinsona odzyskać jasność umysłową.Nowe badanie ukazuje, że świerzbiec właściwy może okazać się "brakującym szczeblem" drabiny, prowadzącej do zdrowia tysięcy potencjalnych byłych palaczy.            

Wyciąg ze świerzbca zawiera znaczną ilość naturalnie występującego pirybedylu, aminokwasu przekształcającego się w dopaminę. Najczęściej sprzedawany jest w formie proszku. To ziołowe remedium można znaleźć w Internecie, a 60 procent koncentratu - w wysokiej jakości wegetariańskich kapsułkach.

To cudowne hinduskie lekarstwo jest znane pod wieloma nazwami - ziarna morskie, ziarna bawole, ziarno Dopa, Kapikachu, Pruriens i Atmagupta. Główne korzyści medyczne płyną z ziaren, ale można stosować także strąki i korzenie. Aksamitne ziarna to w istocie ziarna dryfowe, co oznacza,że mogą unosić się wraz z prądem oceanicznym i rozprzestrzeniać się na cały świat.

Badanie ukazuje, że pirybedyl dostarcza szereg korzyści zdrowotnych. Wszyscy niepalący powinni również się temu przyjrzeć:

• Regeneracja organów (serce, nerki, wątroba, płuca)
• Znacząco wzmacnia system odpornościowy
• Lepsza jakość snu
• Zmniejszeie tkanki tłuszczowej i celulitu
• Lepsza kondycja skóry
• Lepszy nastrój
• Wzrost gęstości kości (bardzo ważne zwłaszcza w przypadku obciążenia organizmu toksynamipochodzącymi z papierosów).

Przekręt pokonany

Marlboro to numer jeden w sprzedaży wysokiej jakości markowych papierosów na świecie, ze względu na mechanizm nikotynowy zrobiony na zamówienie. Niech to jednak nie wprowadza nas w błąd. Inni królowie przemysłu tytoniowego również stosują ten trik, tj. Winston, Lucky Strike, Parliament, Pall Mall, Camel, Newport i oczywiście Menthols.

Zobacz również:"Przekręt", którego celem jest uzależnienie palaczy poprzez zastosowanie amoniaku wzmacniającego uzależnienie od nikotyny działa, a 4000 związków chemicznych w znanych papierosach to nie żart. Prowadzi to tego, że palacze muszą zapalić, aby poczuć się lepiej. USA, Japonia i Chiny liczą ponad 75% palaczy na całym świecie.

Jak od tego uciec?

Teraz pojawia się świerzbiec właściwy, najlepszy sposób ucieczki. To niedrogie naturalne zioło szybko się wchłania, a efekty widać już w ciągu kilku dni. Pirebydel poprawia krążenie, dodaje energii, wpływa dodatnio na kondycję skóry, a także na zapał do życia. Czego może chcieć więcej palacz bombardowany pestycydami, amoniakiem i utleniaczami?


Jedyna całkowicie naturalna metoda rzucenia papierosów wciela świerzbiec właściwy w odwyk nikotynowy. Nowe badanie ukazuje, że palacze stosują roślinę, aby zastąpić i uzupełnić poziom dopaminy w ciągu pierwszych tygodni odwyku. Tłumi ona silną potrzebę palenia, dzięki czemu możemy skończyć z nałogiem w ciągu 14 lub mniej dni.


Najlepsze rezultaty odzwyczajenia się od nałogu pojawiają się jednak po okresie 14 dni.

Całkowicie naturalny, legalny i przynoszący widoczne rezultaty substytut nikotyny tłumi pragnienie zapalenia papierosa u byłych palaczy. Nigdy już nie wracają do "źródełka".

Kiedy palacze zrozumieją, że specyficzne związki chemiczne występujące w znanych papierosach powodują spadek nastroju i zasadniczo stwarzają zapotrzebowanie na dopaminę, kończą tym samym pierwszy etap programu odwykowego 14AndOut.

W drugim etapie, palacz uczy się dobrych zachowań, takich jak właściwe oddychanie.  Na końcu program uczy palaczy zdrowego odżywiania. 

Program odwykowy 14AndOut prowadzi palacza do zbilansowania centralnego systemu nerwowego i pH ciała. To końcowy etap drogi do uwolnienia się od nałogu, a program udowodnił już swoją skuteczność.

Według PeakHealthNow.com, wyższy poziom dopaminy oznacza fizyczne i psychologiczne korzyści, lepszy nastrój i zwiększoną koncentrację uwagi.

Sekret świerzbca tkwi w tym, że tłumi napięcie i uczucie zmartwienia związane z pierwszymi dwoma tygodniami po odstawieniu papierosów. To namocniejsza część unikatoego programu.

Ilu palaczy zdaje sobie sprawę z tego, że poziom dopaminy jest u nich nie tylko niski, ale także z tego, że nie produkują oni jej wystarczająco dużo, aby stłumić pragnienie? Dzieje się tak, ponieważ nikotyna zaczęła nienaturalnie kontrolować ten proces przez długi okres.

Zaleta aksamitnego ziarna polega na tym, że nowi byli palacze potrafią dzięki niemu kontrolować niespodziewane pragnienie zapalenia papierosa, w taki sposób, jakby samo ziarno było papierosem.

Lepsze libido główną siłą napędową

Świerzbiec jest znany z poprawy libido i seks, nie tylko u mężczyzn. To prawda, kobiety i mężczyźni mogą skorzystać ze zwiększonego i przedłużającego się podniecenia.

Nikotyna jest znana z osłabiania libido, a świerzbiec to słodkie odkupienie byłych palaczy.

Tak jak w przypadku wszystkich suplementów, dietetycy i naturopaci twierdzą, że trzeba zacząć stopniowo. Jest wiele stron internetowych, które mówią, jak dużo świerzbca możesz stosować w swojej diecie i w twojej sytuacji.


Komentarze do: Zioła świerzbca właściwego zastępują ochotę na papierosa i pomagają zwalczyć nałóg

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz