Szukaj

Szczepionka przeciwko HPV i tężcowi powoduje nową chorobę autoimmunologiczną

Podziel się
Komentarze0

Jedna z najnowszych technologii stosowanych do produkcji szczepionek polega na posługiwaniu się OMVs (ang. outer membrane vesicles, zewnętrzne pęcherzyki błonowe) patogennej bakterii, które naśladują fosfolipidy naturalnie znajdowane w ludzkim ciele. Dotyczy to szczepionek przeciw tężcowi, grypie i HPV, które zostały teraz powiązane z pojawianiem się potencjalnie śmiertelnej choroby autoimmunologicznej, znanej jako syndrom APS (ang. antiphospholipid syndrome).Wiele ostatnich badań pochyliło się nad powiązaniem APS, który należy do szerokiej klasy chorób spowodowanych szczepionkami, znanej jako ASIA (ang. autoimmune/inflamatory syndroem induced by adjuvants), a szczepionkami.

Okazało się, że OMVs bezpośrednio są powiązane z pojawianiem się APS.

Tak jak typowe szczepionki, w których adiuwantem jest skwalen, materiały fosfolipidowe po wstrzyknięciu do tkanek ciała mogą wywołać odpowiedź immunologiczną, która powoduje, że organizm atakuje własne naturalne fosfolipidy.

Jeżeli chodzi o szczepionkę przeciwtężcową, jak wykazano w badaniach, podawanie zastrzyków OMVs z rekombinowanym DNA (a więc modyfikowanym genetycznie, GM) powoduje ślepotę, choroby serca, bóle głowy, migreny, choroby skóry, wrzody, nekrozy, zaburzenia neurologiczne i poronienia.


Ponieważ produkuje się coraz więcej szczepionek OMVs, eksperci spodziewają się, że zachorowalność na APS również będzie rosnąć.

Heidi Stevenson z Gaia Health wyjaśnia: OMVs są bardziej analogiczne do ludzkich tkanek niż skwalen, ponieważ nie tylko są lipidami, ale też fosfolipidami. Czyli są dokładnie tym, co atakuje ciało w syndromie APS.

Cervarix, szczepionka przeciwko HPV, zawiera OMVs, tak samo jak niektóre szczepionki przeciw grypie i wiele innych, których formułę ostatnio zmieniono.

Ludzie z APS cierpią z powodu przeciwciał fosfolipidowych, które niszczą części oka, układu sercowo-naczyniowego, mózgu, nerwów, skóry oraz systemu reprodukcyjnego. W sumie – każdą część ciała, dodaje Stevenson.

Ta autodestrukcja ciała jest spowodowana technologiami szczepień.

Pełny raport na temat APS można znaleźć pod adresem: http://gaia-health.com

Komentarze do: Szczepionka przeciwko HPV i tężcowi powoduje nową chorobę autoimmunologiczną

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz