Szukaj

Stwardnienie rozsiane - bezpłatne konsultacje neurologiczne

Podziel się
Komentarze0

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego wznawia bezpłatne konsultacje neurologiczne w ramach długofalowego programu wspieranego przez firmę Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o. W czterech miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Radomiu na wątpliwości pacjentów cierpiących na stwardnienie rozsiane będą odpowiadać lekarze neurolodzy. Zainteresowani wizytą proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z koordynatorem programu w danym mieście.„Konsultacje neurologiczne cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony chorych. Na każdym spotkaniu mamy komplet pacjentów, a lista rezerwowa jest długa. Pokazuje to jak bardzo potrzebne są takie działania, bo publiczna służba zdrowia nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb osób chorych na SM” – mówi Małgorzata Łuba, koordynator konsultacji
w Warszawie.

Partnerem programu jest firma Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o. „Zależy nam, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z porad lekarza neurologa i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące objawów i sposobów leczenia SM” – dodaje Magda Bober, PR Manager w Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o. 

„Dzięki programowi bezpłatnych konsultacji pacjenci mają ułatwiony dostęp do lekarza specjalisty i tym samym mogą rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące choroby” – uzupełnia.

Więcej informacji:
Małgorzata Łuba – koordynator programu w Warszawie
Tel.: 0 801 313 333 lub 22 745 11 25
Jarosław Ziemlański – koordynator programu w Gdańsku
Tel.: 58 301 74 61

Marzenna Gądek – koordynator programu w Szczecinie
Tel.: 781 13 15 13
Eleonora Rosmańska – koordynator programu w Radomiu
Tel.: 607 633 616

Komentarze do: Stwardnienie rozsiane - bezpłatne konsultacje neurologiczne

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz