Szukaj

Strepsils INTENSIVE - przełomowe rozwiązanie w walce z ostrym bólem gardła

Podziel się
Komentarze0

Silny ból gardła. Każdy z nas zna uczucie dyskomfortu podczas mówienia i przełykania śliny, drapanie i pieczenie w gardle.  Czy wiesz, że na ból gardła cierpimy zwykle 2-3 razy w ciągu roku?  Chcesz pozbyć się uporczywej dolegliwości?Polecamy Strepsils Intensive - silny lek nowej generacji, szybko i skutecznie przynoszący ulgę w ostrym bólu gardła. Komu z nas jesień nie kojarzy się z okresem zachorowań, przeziębień i infekcji? Chłodna, nieprzewidywalna pogoda, deszcze, zimny wiatr sprawiają, że jesteśmy bardziej podatni na krótkotrwałe, niegroźne, ale obniżające jakość życia dolegliwości, np. infekcje gardła. Zwykle pojawiający się ból spowodowany jest stanem zapalnym gardła, wywołanym przez wirusy, które dostają się do organizmu drogą kropelkową od osoby chorej.


Prawdopodobieństwo zarażenia się wzrasta, jeśli przebywamy w miejscach skupisk ludzi, np. w pracy, sklepie, szkole, autobusie, itp.Nieleczony ból z biegiem godzin i dni zaczyna być uciążliwy i znacząco obniża nasze samopoczucie. Z łagodnego przechodzi w ostry ból gardła. Czujemy się zmęczeni, rozbici, rozkojarzeni, nie mamy siły pracować ani skupić się na prostych czynnościach. Chcąc w krótkim czasie zahamować rozwinięcie się nieprzyjemnych dolegliwości wybierzmy lek, który zawiera silnie działające substancje, dzięki którym szybko i skutecznie uśmierzymy nawet ostry ból gardła. Takim lekiem nowej generacji jest Strepsils Intensive.


Intensywne i szybkie działanie - Strepsils Intensive


Strepsils Intensive dzięki unikalnemu składowi - jedyny lek na ból gardła z flurbiprofenem - działa silnie przeciwbólowo i przeciwzapalnie, usuwając wszystkie cztery objawy zapalenia gardła:

  • ból,
  • obrzęk,
  • przekrwienie,
  • trudności w przełykaniu.

Silne właściwości flurbiprofenu sprawiają, że ból i obrzmienie gardła ustępują już po około 30 minutach od zażycia tabletki, a okres działania leku wynosi od 2 do 3 godzin. Zatem jeśli zależy nam na szybkiej uldze w ostrym bólu gardła, wystarczy sięgnąć po tabletkę Strepsils Intensive.

Silne działanie Strepsils Intensive umożliwi nam skuteczne pozbycie się nieprzyjemnych dolegliwości oraz powrót do formy. Nie musimy ryzykować skuteczności domowych sposobów lub czekać tygodnia do samoistnego ustąpienia infekcji. Dzięki Strepsils Intensive szybko zwalczymy  nawet ostry ból gardła.

Lek Strepsils Intensive dostępny jest w aptekach w opakowaniach: 16 tabletek (ok. 19,99 zł) i 24 tabletki (ok. 24,90 zł) oraz w większości sklepów w opakowaniach: 8 tabletek (ok. 9,99 zł). Strepsils Intensive, 8,75 mg, Flurbiprofenum, tabletki do ssania. Wskazania do stosowania: krótkotrwałe objawowe leczenie bólu gardła.


Przeciwwskazania: pacjenci z nadwrażliwością na flurbiprofen, kwas acetylosalicylowy, inne niesterydowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub którąkolwiek substancję pomocniczą, z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub w wywiadzie, perforacją lub krwawieniem, również tymi następującymi po zastosowaniu innych NLPZ, przyjmujących inne NLPZ, w tym COX-2, u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci nieżytu błony śluzowej nosa, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, w III trymestrze ciąży, z ciężką niewydolnością serca.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Komentarze do: Strepsils INTENSIVE - przełomowe rozwiązanie w walce z ostrym bólem gardła

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz