Szukaj

Ogólnopolski Dzień śzczepień w Wola Parku

Podziel się
Komentarze0

21 listopada w Wola Parku rusza akcja promująca Ogólnopolski Dzień Szczepień „Zaszczep Zdrowie”.  Jest to akcja edukacyjno - informacyjna skierowana głównie do rodziców. Celem akcji jest umożliwienie dostępu do rzetelnej informacji nt. szczepień ochronnych i uzyskanie odpowiedzi na wiele pytań, bezpośrednio - od ekspertów w tej dziedzinie. Inicjatorami akcji są: Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, sieć kin Multikino  oraz CH Wola Park.Pytania, które nurtują każdego rodzica brzmią: przeciw jakim chorobom powinienem zaszczepić dziecko? Czy wszystkie szczepienia są odpowiednie dla wszystkich dzieci? Czy to prawda,  że szczepienia osłabiają odporność i mogą wywoływać choroby? Jak rozprzestrzeniają się zarazki i czy jesteśmy lub będziemy w najbliższym czasie w „polu rażenia”? Nasze rozterki wynikają bezpośrednio z troski o zdrowie każdego malucha i nasilają się z nadejściem jesieni,   a ostatnio również za przyczyną niepokojących informacji w mediach.


Od 21 listopada 2009 w Wola Parku rozdawane będą zaproszenia na spotkania z ekspertami z Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Zaproszenia są zaprojektowane w taki sposób, by każdy mógł w specjalnym polu wpisać swoje pytanie do eksperta. Na Placu Pałacowym w Wola Parku rozmieszczona zostanie oznakowana skrzynka, do której będzie można wrzucić zaproszenie z zadanym pytaniem.

W dniu 29 listopada 2009, podczas Ogólnopolskiego Dnia Szczepień, o godzinie 12:00, w sali kina Silver Screen odbędą się spotkania ze specjalistami, podczas których będzie można porozmawiać o faktach i mitach na temat szczepień oraz usłyszeć odpowiedzi na najczęściej zadawane w zaproszeniach pytania.

Komentarze do: Ogólnopolski Dzień śzczepień w Wola Parku

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz