Szukaj

Mężczyzna żył 11 lat z kompresem pozostawionym w brzuchu

Podziel się
Komentarze0

Kiedy pewien 72-letni mężczyzna, mieszkający w Herault, poddał się badaniu wykrywającemu guz nowotworowy w brzuchu, natychmiastowa operacja ujawniła, iż w rzeczywistości chodziło o kompres medyczny, który pozostawał zapomniany w jego brzuchu przez 11 lat.We wrześniu 2000 roku, pan Vito Ferrara przeszeł operację żołądka w prywatnym szpitalu w Antony, w Hauts-de-Seine, we Francji. Jedenaście lat później, w momencie, kiedy 72-letni mężczyzna jest już na emeryturze, zostaje u niego zdiagnozowany guz nowotworowy, 16-centymetrowy, w brzuchu, w badaniu skanerem zrealizowanym w szpitalu w Sete.

Mężczyzna wyjaśnia w wywiadzie dla Midi Libre: od lat miałem coraz większe problemy z oddawaniem moczu. Ale wiecie, jak to jest... Wmawiałem sobie, że jest to związane z moim wiekiem...


W końcu, chirurg zaproponował natychmiastową operację, aby usunąć zlokalizowany guz. Pacjent zaakceptował, niespokojny, aż do przebudzenia po operacji.

Chirurg oznajmił mu, iż w rzeczywistości nie miał on niczego w brzuchu, poza wielkim kompresem, pozostawionym tam w 2000 roku.

Dzisiaj, emeryt powoli wraca do siebie po operacji, szczęśliwy, że nie miał nowotworu. Na tę chwilę, musi jeszcze być uważnie obserwowany przez lekarzy.

Mężczyzna i jego żona myślą o pozwaniu szpitala w Antony za „błąd w sztuce lekarskiej”.

Komentarze do: Mężczyzna żył 11 lat z kompresem pozostawionym w brzuchu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz