Szukaj

Centrum Rehabilitacji TUKAN Najlepszym Pracodawcą Roku 2011

Podziel się
Komentarze0

16 marca 2012 r. w Krynicy-Zdroju odbyła się Doroczna Gala Przedsiębiorczości „Sądecki Lider Biznesu”, podczas której tytułem Najlepszego Pracodawcy Roku 2011 uhonorowano nowoczesne Centrum Rehabilitacji TUKAN.


16 marca 2012 r. w Starym Domu Zdrojowym w Krynicy-Zdroju odbyła się 4. edycja Dorocznej Gali Przedsiębiorczości „Sądecki Lider Biznesu”. W plebiscycie dla sądeckich firm, które stosują dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej i tworzą nowe miejsca pracy, statuetkę Najlepszego Pracodawcy Roku 2011 przyznano Centrum Rehabilitacji TUKAN. Nagrodę odebrała dyrektor placówki mgr inż. Mariola Pawlak.

– Nasze placówki, w których przyjmujemy pacjentów z całej Polski, umiejscowiliśmy w Nowym Sączu i Łabowej, ponieważ Sądecczyzna ze swoimi pięknymi okolicami, to miejsce, z którego można czerpać siły niezbędne do trudnego procesu rehabilitacji. – mówi mgr inż. Mariola Pawlak, dyrektor Centrum Rehabilitacji TUKAN – Jednak Sądecczyzna to także, a może przede wszystkim, ludzie, którzy są oddani swojej pracy i stanowią wielkie wsparcie dla naszych pacjentów – dodaje dyrektor Centrum.


Centrum Rehabilitacji TUKAN to uruchomiony w 2003 r. nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny w Nowym Sączu, w którym leczy się schorzenia narządu ruchu, a od 2011 r. także placówka w Łabowej. Centrum Rehabilitacji-Łabowa to ośrodek leczenia po incydentach neurologicznych, udarach mózgu, wylewach, a także po operacjach neurologicznych i schorzeniach kręgosłupa. W kompleksie CR TUKAN w Łabowej, mieści się także, rozpoczynający w tym roku swoją działalność, Pensjonat Seniora „Jawor” – miejsce dla ludzi, którzy mimo zaawansowanego wieku chcą pozostać aktywni.

Komentarze do: Centrum Rehabilitacji TUKAN Najlepszym Pracodawcą Roku 2011

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz