Szukaj

Opalanie natryskowe cena

Komentarze do: Opalanie natryskowe
Odpowiedz w wątku
słoneczko84
słoneczko84 07-04-2016 10:30

Witam, bardzo ciekawy artykuł, krótko, zwięźle i na temat :) Jednak chciałabym się również zapytać o cenę opalania natryskowego. Może ktoś wie coś na ten temat. Nie chodzi mi o podanie konkretnej kwoty, ale o jakieś przedział. Wiadomo, że cena opalania natryskowego jest zależna od miasta, lokalizacji czy prestiżu salonu kosmetycznego. Czy to kwota rzędu 100zł, 200zł czy 300zł. Tak mniej więcej. Będę wdzięczna ze odpowiedź :)

biedronka_ewa
biedronka_ewa 08-04-2016 16:20

Cena za opalanie natryskowe faktycznie może się różnić w zależności od miasta. Pewnie w centrum Warszawy to coś ok 300 zł, ale nie wiem... u mnie w Lublinie płacę 85 zł za jeden zabieg. Ma też to jak intensywnie chcesz być opalona. Ja się opalam medium, za light jest 10 zł mniej a za heavy 10 zł więcej :) Najlepiej będzie jak pójdziesz gdzieś z polecenia, albo poszperaj w necie gdzie warto iść.

klopsik
klopsik 11-04-2016 09:53

cena za opalanie natryskowe raczej oscyluje w okolicach 100zł niezależnie chyba od miasta. Oczywiście mówię o profesjonalnych zabiegach w profesjonalnych salonach...bo pewnie cena za opalanie natryskowe u jakiejś pani Krysi w piwnicy bloku byłaby niższa :D - żartuje oczywiście.

Z tego co zauważyłam to często w ofercie salonu jest pakiet: peeling całego ciała + opalanie natryskowe i wtedy cena jest ok 150zł.

Uważam, że to świetne rozwiązanie, z którego sama z resztą korzystam. Przynajmniej mam pewność, że efekt opalonej skóry dłużej się utrzyma i z pewnością będzie to ładnie wyglądało (bez smug czy plam)...no i chyba każda kobieta lubi pozwolić sobie na dodatkowy relaks w profesjonalnym salonie ;)

meggi87
meggi87 28-04-2016 12:30

W salonie do którego regularnie chodzę płacę 80zł jednorazowo za każdy zabieg. Są do wyboru 3 stopnie natężenia opalenizny: słaby, średni i mocny. Wybieram zawsze najsłabszy, ten za 80zł, średni kosztuje 90zł a najmocniejszy równe 100zł. Oprócz tego, jeśli ktoś robi opalanie natryskowe, może też przed zabiegiem wykupić profesjonalny peeling całego ciała. W takim pakiecie peeling jest 40% tańszy niż zwykle (ok 36zł po zniżce). Ja osobiście z tego nie korzystałam, bo peelingi robię sobie sama :)Nie mniej jednak jest to rewelacyjna oferta dla zabieganych kobiet pracujących :D

balbinka.gąska
balbinka.gąska 28-04-2016 15:27

tez jestem fanka opalania natryskowego. Jest rewaluacyjne i trwałe. Jednak czytając tutaj komentarze to u mnie w mieście cena za opalanie natryskowe jest nieco wyższa (nie mieszkam w stolicy :P) W moim salonie tez są 3 stopnie do wyboru, ja korzystam...

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Opalanie natryskowe"