Szukaj

Na pajączki

Odpowiedz w wątku
cziłała
cziłała 08-09-2015 21:28

Miałam z tym problem i to straszny. Naprawde.. strach było patrzeć na moje uda. Dzisiaj już wiem że to było poniekąd efektem mojej nadwagi. Tyle że najłatawiej stracić wagę a trudniej jest usunać pajączki.

Gosia8078
Gosia8078 12-04-2016 15:43

Sama miała problem z pajączkami na nogach. Próbowałam wielu sposobów, żeby się ich pozbyć, różne lekarstwa, kremy i owszem widziałam różnicę, ale nie była ona zbyt duża. Wydając kolejne pieniądze na lekarstwa, stwierdziłam, że spróbuję walczyć z pajączkami domowymi sposobami, jeśli nie zauważę różnicy, to przynajmniej mój portfel też jej jakoś bardzo nie zaobserwuje. Domowe sposoby na pajączki okazały się ukojeniem i dla moich nóg i portfela. Domowe sposoby, które stosowałam, żeby pozbyć się pajączków to przede wszystkim niedojrzałe pomidory, które kroiłam w plasterki i przykładałam na problematyczne miejsca, ważne jest to, żeby były one niedojrzałe, ponieważ zawierają solaninę, która pomaga w leczeniu pajączków. Pomocny również, jako domowy sposób na pajączki okazał się ocet jabłkowy, którym wystarczy nasączyć waciki k0osmetyczne i przyłożyć w miejsca wystąpienia pajączków.

Morelinka
Morelinka 23-05-2016 16:43

Jakiś czas temu miałam bardzo duży problem z pajączkami na nogach. Bardzo skuteczne w walce z pajączkami na nogach może okazać się ekstrakt z borówki czernicy, który stymuluje żyły i naczynka. Warto brać dwadzieścia do czterdziestu miligramów, trzy razy dziennie. U mnie pajączki dosyć szybko zaczęły znikać.

Gosia8078
Gosia8078 23-05-2016 17:38

Miałam kiedyś dosyć duże problemy z pajączkami. Próbowałam różnych domowych sposobów, aby pozbyć się tych uciążliwych pajączek. Po dłuższym zmaganiu się z moim problemem postanowiłam jednak zdecydować się na skleroterapię. Jest to zabieg polegający na wstrzykiwnaiu specjalnych leków, które mają zamknąć naczynka. U mnie ten zabieg przyniósł bardzo dobre efekty i dzisiaj już nie mam problemów z pajączkami.

Anny_Smith
Anny_Smith 02-06-2016 15:51

Ja ma duży problem z pajączkami na nogach i kompletnie nie wiem jak je zwalczyć. Próbowałam naprawdę chyba już wszystkiego, ale nic mi nie pomaga. Pajączki jak były tak są. Nie lubię chodzić przez to w krótkich spodenkach czy też spódniczkach, żeby przypadkiem nic nie było widać,b o strasznie mnie to krępuje i wydaje mi się, że wszyscy na mnie przez to dziwnie patrzą. Chciałabym wreszcie móc spokojnie ubrać chociażby krótką sukienkę bez obaw o widoczne pajączki. Macie może sprawdzony sposób jak się ich pozbyć?

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Domowe sposoby na pajączki"