Szukaj

Afty to już nie problem

Podziel się
Komentarze0

Owrzodzenia jamy ustnej u dzieci, powszechnie zwane aftami, już nie muszą spędzać rodzicom snu z powiek. After RemeSense to nowy sposób na walkę z tymi nieproszonymi gośćmi w buzi dziecka. Zdrowie dzieci spędza rodzicom sen z powiek. Na liście chorób, które mogą zaatakować nasze pociechy, zarówno najmłodsze, jak i starsze, są również afty - znane niestety większości z nas.- Afty mają postać niewielkich ubytków śluzówki czy kraterów otoczonych czerwoną obwódką. Mogą występować na wewnętrznej powierzchni policzków, warg i na dziąsłach. Dotknięte nimi dziecko skarży się na ból, staje się marudne, traci apetyt. Dlatego tak ważne jest  zastosowanie środka, który pozwala na możliwie szybkie gojenie się zmian – mówi prof. dr hab. med. Jacek Szepietowski z Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Rozpuszczalny plasterek After RemeSense to rewolucyjny na polskim rynku sposób na tę dolegliwość. Dzięki zawartym w nim aktywnym składnikom bardzo szybko likwiduje towarzyszący aftom ból i przyspiesza proces ich gojenia. Po nałożeniu plasterek dokładnie przywiera  do błony śluzowej, tworząc warstwę ochronną między zakażonym obszarem a jamą ustną, która pozwala izolować zmienione chorobowo miejsce, np. od jedzenia.

W stosunku do niektórych obecnych na rynku preparatów, produkt wyróżnia się efektywnością działania. W ciągu kilku godzin od zastosowania After RemeSense, uwalniane są aktywne składniki, następnie plasterek rozpuszcza się, przynosząc dziecku upragnioną ulgę. Co istotne dla rodziców - nierozpuszczone części plasterka dziecko może bezpiecznie połknąć.


Warto podkreślić, że plasterki After RemeSense mogą być stosowane u dzieci powyżej czwartego roku życia, pod nadzorem dorosłych. Stosowanie produktu u młodszych dzieci należy skonsultować z lekarzem.

Opis:

Rozpuszczalny plasterek After RemeSense® jest innowacją o wysokiej efektywności w walce z owrzodzeniami jamy ustnej (tzw. aftami). Dzięki zawartym w plasterku składnikom dochodzi do szybkiej ulgi w bólu i przyspieszenia procesu gojenia owrzodzeń jamy ustnej, ugryzień policzka, otarć od aparatów ortodontycznych czy podrażnień spowodowanych używaniem protez dentystycznych. Wyjątkowość plasterka After® wynika z jego bardzo dobrego i ścisłego przylegania do zmiany chorobowej co zapewnia ochronę owrzodzenia i jednoczesne równomierne uwalnianie zawartych składników nawet w przypadku przyjmowania płynów i spożywania pokarmów. Jest łatwy w aplikacji, po 1-3 godzinach od naklejenia, niezależnie od ilości śliny,  plasterek rozpuszcza się samoczynnie.

Stosowanie: w razie potrzeby nakleić plasterek na owrzodzenie stroną klejąca (beżowy kolor) i chwilę przytrzymać, nie odrywać, plasterek rozpuści się w ciągu ok. 3 godzin pod wpływem wilgoci, w razie potrzeby nakleić kolejny plasterek. Preparat nieszkodliwy w sytuacji przypadkowego połknięcia, może być stosowany u dzieci powyżej 4 roku życia. Do stosowania w jamie ustnej.

Skład: wyciąg z kory mangrowca czerwonego (Rizophora mangle L.), kwas hialuronowy HA, rozpuszczalne w wodzie pochodne celulozy, PVA alkohol poliwinylowy.
Cena: 29,90PLN / opakowanie.
Pełna informacja o produkcie na : www.afterinfo.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

http://www.dlatwoichust.pl/

Komentarze do: Afty to już nie problem

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz