Szukaj

Styliści Zdrowia odchudzają Warszawę

Swoją działalność rozpoczyna grupa Styliści Zdrowia. Jej celem jest zrewolucjonizowanie zawartości talerzy Warszawiaków i wprowadzenie dużej dawki energii w zmęczone miasto. Od teraz możesz zapomnieć o nieregularnych posiłkach, barach szybkiej obsługi i niezdrowych nawykach!W obecnych czasach bardzo trudno jest utrzymać formę i zdrowo się odżywiać. Codzienne obowiązki, praca, brak czasu, skutecznie utrudniają spożywanie systematycznych i zdrowych posiłków. Często zadowalamy się niezdrowymi półproduktami, które możemy kupić w barach szybkiej obsługi. Jemy posiłki, które nie dostarczają nam wartości odżywczych, jedynie zaspokajają na chwilę głód. Jemy nieregularnie, tłusto, w pośpiechu. Styliści Zdrowia powstali po to, aby warszawiacy nie musieli się już martwić o zdrowe odżywianie i smaczną dietę.

Pomysł na Stylistów Zdrowia powstał po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Warszawy - mówi założyciel Grupy Styliści Zdrowia Tomasz Jelski - Żyjemy coraz szybciej, nie mamy czasu nawet dla rodziny i samych siebie. To co wyróżnia Stylistów Zdrowia to bardzo wysoka jakość usług i najlepsi specjaliści. Grupa powstała po to, aby wprowadzić harmonię w zabieganym życiu mieszkańców miasta.


Grupa specjalistów codziennie przygotuje odpowiednio ułożone posiłki. Eksperci używają tylko zdrowych i dietetycznych produktów. Możesz wybrać jeden z kliku rodzajów diet, lub dietetycy mogą przygotować indywidualne menu. Złożenie zamówienia jest proste, wystarczy wejść na stronę internetową www.styliscizdrowia.pl, wybrać dietę najbardziej odpowiednią dla siebie i nie martwić się już niczym. O wybranej godzinie i miejscu pojawi się kurier, który dostarczy zestaw zdrowych posiłków na cały dzień. Dostawy odbywają się od poniedziałku do soboty (w sobotę dostarczane są dwa zestawy - również na niedzielę).

Chcemy wprowadzić nowe standardy w odżywianiu - kontynuuje Tomasz Jelski - Aby móc przezwyciężać codzienne trudności i cieszyć się z czasu wolnego musimy się zdrowo odżywiać! Inaczej nie będziemy mieli na to siły, a nasze zdrowie będzie się systematycznie pogarszało. Nie zdajemy sobie sprawy, jak nasze nawyki żywieniowe wypływają na nasze samopoczucie. Nasze produkty są ekologiczne, zdrowe i przygotowane z sercem pasjonatów zdrowego żywienia. Pomogą schudnąć, nabrać energii i sprawią, że na nowo uwierzymy w swoje możliwości.

Styliści Zdrowia to nie tylko jedzenie, dla swoich Klientów udzielają bezpłatnych porad w zakresie zdrowego stylu życia. Doradzają jak zdrowo żyć, co zrobić żeby osiągnąć i utrzymać wymarzoną sylwetkę, i jak w zabieganym dniu znaleźć chwilę dla samego siebie.

Styliści Zdrowia - Zmień swoje nawyki na lepsze i poczuj pełnię życia!

Komentarze do: Styliści Zdrowia odchudzają Warszawę

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz