Szukaj

Program promocyjny w klinikach Gameta - teraz komputerowe badanie nasienia 20% taniej

Podziel się
Komentarze0

W klinikach Gameta uruchomiony zostaje Program Promocyjny, dzięki któremu pacjenci będą mogli płacić mniej za wysokiej jakości usługi medyczne dostępne w klinikach Gameta (badanie, wizyta lub zabieg medyczny). Program Promocyjny opiera się na systemie kuponów rabatowych dostępnych do pobrania na stronie www.promocje.gameta.pl


W pierwszej edycji Programu Promocyjnego można skorzystać z 20% zniżki na komputerowe badanie nasienia – przy wykorzystaniu kuponu będziecie mogli Państwo zapłacić za to specjalistyczne badanie nasienia 80 zł zamiast 100 zł.

Jak wziąć udział w programie promocyjnym?


Wystarczy wejść na stronę www.promocje.gameta.pl oraz wypełnić krótki formularz na podstawie, którego zostanie wygenerowany kupon rabatowy. Kupon ten jest podstawą do otrzymania zniżki, dlatego też należy go wydrukować i zabrać ze sobą do kliniki w dniu korzystania z usługi.

Kiedy i gdzie można wykorzystać kupon?

Kupon rabatowy można wygenerować do aktywnej promocji. Czas ważności kuponu jest określony indywidualnie dla każdej usługi - informacja o tym, do kiedy można wykorzystać kupon zamieszczona będzie na wydruku. Kupon może zostać wykorzystany w dowolnej klinice Gamety – w Łodzi, Gdyni lub Kielcach.

Zapraszamy do śledzenia usług objętych promocją na www.promocje.gameta.pl

Komentarze do: Program promocyjny w klinikach Gameta - teraz komputerowe badanie nasienia 20% taniej

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz