Szukaj

Faceci też niech odczują minusy hormonów !!!

Odpowiedz w wątku
DOKTORKA
~DOKTORKA 08-03-2006 12:08

No rzeczywiście godne pożałowania, że przy tak rozwiniętym poziomie medycyny NIE MA DLA FACETÓW "BEZPIECZNYCH" ŚRODKóW HORMONALNYCH. A CZY NAS - BAB- KTOKOLWIEK PYTA SIĘ, CZY MAMY STANY DEPRESYJNE PO ZAŻYCIU TYCH "LEPSZYCH" BABSKICH HORMONÓW? Czy ktokolwiek zastanawiał się nad naszym spadającym libido? To, że tyjemy dla dobra spray też nie jest ważne?! I niech nikt nie śmie się wymądrzać, że to sprawa zwiększonego apetytu...bzduRRRa. Wyliczanie minusów antykoncepcji hormonalnej dla facetów to może to swego rodzaju propaganda, by faceci problem ten pozostawiali nam - kobietom?! A jeśli rzeczywiście są one tak denne, to stwórzcie lepsze...a nie czekacie na diabeł wie co.

Agis
~Agis 11-03-2006 20:29

Wiesz co,gdyby były takie pigułk bądz zastrzyki dla nas,to byłbym pierwszy do testowania tego rodzaju leku.Po tym jak na zadane przezemnie pytanie na temat brzdąca,usłyszałem od żony "nie z tobą i nie tutaj" to wybacz.Chcewsz nosić spodnie a w nich to co my i usłyszeć taki tekst? Jakbyś sie wtedy czuła? A pozatym jestem przdsiębiorcą posiadam dom i pełne konto i niczego dziecku by nie brakowało.Zastanów sie co piszesz i wtedy krzycz.Oczywiście jeżeli miałabyś rację.

Robin_Otzi
~Robin_Otzi 19-06-2006 18:26

ja też chętnie bym sprawdził jakieś sposoby dla facetów! a czy bez dodatkowych hormonów nie macie depresji i wahań nastrojów??

Sonar
~Sonar 27-06-2006 14:48

Koleżanka DOKTORKA chyba nie za bardzo zrozumiała sens wywodu, otóż długo trwała kuracja hormonalna mężczyzn prowadzi nie tylko do wachań nastrojów (po to się kurację przyjmuje aby nastrój sie poprawił ;)) ale również do nieodwracalnych zmian w organizmie mężczyzn 35 latek z rakeim prostaty to nie jest przekonujący argument do rozpoczęcia kuracji. Co do metody cieplnej moge śmiało potwierdzić jej skuteczność usłyszałem o niej poraz pierwszy w Chinach gdy przebywałem tam na placówce dyplomatycznej. Jak się okazało metoda jest stara jak Chiński Mur, teraz została ona jedynie unowocześniona. Kurację USG przeszedłem w Szwecji i gwarantuje za jej skuteczność brakiem wpisu o potomstwie w dowodzie osobistym ;)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Antykoncepcja hormonalna dla mężczyzn"