Szukaj

Dysfunkcja seksualna: opracowanie "Viagry dla kobiet" przekracza kolejny etap

Podziel się
Komentarze0

Opracowanie leczenia przeciwko dyfsunkcji seksualnej kobiet przekroczyło kolejny, całkiem nowy etap w zeszłym tygodniu, dzięki dofinansowaniu prób klinicznych dotyczących przyszłej „kobiecej Viagry”,  przez laboratorium farmaceutyczne Bayer.Bayer wchodzi więc w fazę krytyczną w pracach nad lekiem. Jest to ostatni etap przed jego zatwierdzeniem i komercjalizacją. Lekarstwo to zostało wymyślone przez doktora Fernanda Labrie, w laboratoriach firmy Endoceutics, która mieści się w Québeku.

Według doktora Fernanda Labrie, lek jeszcze eksperymentalny, odpowie na realną potrzebę setek milionów kobiet na całym świecie.

Zobacz również:Nie mniej niż trzy kobiety na cztery są narażone na ucierpienie z powodu różnego typu dysfunkcji seksualnych po menopauzie, wyjaśnia doktor Fernanda Labrie, na konferencji prasowej, podkreślając w ten sposób znaczenie, jakie ma wynalezienie opowiedniego leczenia.

Leczenie więc będzie adresowane do kobiet w okresie menopauzy, które cierpią na różne problemy wynikające ze zmian hormonalnych: atrofia waginalna, suchość i podrażnienia.

Komentarze do: Dysfunkcja seksualna: opracowanie "Viagry dla kobiet" przekracza kolejny etap

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz