Szukaj

Bezwstydny aparat

Podziel się
Komentarze0

Niewidoczny aparat słuchowy? To możliwe! Wewnątrzuszny, z powierzchnią i kolorem imitującym skórę, całkowicie się w nią wtapiający. Taki aparat to wybawienie dla wielu osób, które nie chcą przyznawać się do wady słuchu. A tych w Polsce jest bardzo dużo.


Wstyd przed noszeniem aparatów jest równoznaczny z pogłębianiem się wad słuchu. Problem ten dostrzeżono to już w latach 70., a specjaliści z firmy AudioService jako pierwsi w Niemczech opracowali aparaty wewnątrzuszne. Oprócz oczywistych walorów estetycznych to niezwykle funkcjonalne urządzenia, posiadające wiele pozytywnych cech wynikających z samej konstrukcji.

W przeciwieństwie do aparatów zausznych, wykorzystują naturalny efekt działania małżowiny usznej. Oznacza to, że aparat może mieć słabsze wzmocnienie, ale dzięki „zbieraniu” dźwięków, moc aparatu wewnątrzusznego odpowiada tym zausznym o większej mocy. Dlatego też niezależnie od głębokości ubytku słuchu, można bez problemu dobrać odpowiedni aparat wewnątrzuszny. Co ważne: aparat może często pozostać tak samo mały i niewidoczny nawet dla głębszych ubytków słuchu.


Dyskrecja przede wszystkim


Noszenie aparatu słuchowego nie jest w żadnym wypadku uzależnione od wieku. Ubytki słuchu mogą być spowodowane wadami genetycznymi, wiekiem albo czynnikami cywilizacyjnymi – chodzi o ciągłe narażenie na hałas ruchu ulicznego czy słuchanie muzyki z przenośnych odtwarzaczy. Producenci aparatów słuchowych wiedzą, jak ważna jest wygoda i estetyka dla użytkowników. Dlatego powstające aparaty są coraz mniejsze, niedostrzegalne dla postronnych obserwatorów.

Aparaty wewnątrzuszne takie jak „sina)s”, „Vega” czy „Aumea” przywracają idealną jakość słyszenia pozostając przy tym całkowicie niewidoczne. Robione są praktyczne „na miarę”, czyli na podstawie formy kanału usznego każdego pacjenta. Gwarantuje to największą wygodę użytkowania i praktycznie eliminuje ryzyko niemożności dobrania aparatu do indywidualnego pacjenta. Kolor aparatu imitujący kolor skóry gwarantuje całkowite wtopienie się urządzenia w kształt ucha. Pozwala to zachować całkowitą dyskrecję użytkowania.

Liczy się doświadczenie

Wybór aparatu słuchowego to poważna decyzja. Dlatego warto wybrać firmę, która znana jest z trwałości swoich urządzeń i dobrej opinii wśród swoich klientów. AudioService to niemiecka firma dostępna na polskim rynku od wielu lat, która specjalizuje się w wewnątrzusznych aparatach słuchowych. AudioService znany jest przede wszystkim ze szczególnego nastawienia na wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i niewiarygodnej miniaturyzacji aparatów słuchowych.

Komentarze do: Bezwstydny aparat

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz