Szukaj

Woda brzozowa na włosy

Odpowiedz w wątku
lady_gym
lady_gym 12-05-2016 14:21

Moje włosy bardzo wolno rosną, próbuję je zapuścić już od kilku lat, a one ciągle są tej samej długości. Czytałam o pozytywnym wpływie wody brzozowej na włosy. Moje pytanie: czy to prawda, że woda brzozowa przyśpiesza porost włosów? Czy ktoś z was ją stosował? Ile trzeba czekać na efekty?

chinka_czikulinka
chinka_czikulinka 17-05-2016 15:17

Stosuję wodę brzozową od miesiąca i jestem zachwycona. Nie oczekiwałam cudów bo kosztuję tylko 5 zł, a tu takie zaskoczenie ! Pojawiło mi się dużo baby hair, które systematycznie zagęszczają moją fryzurę. Zauważyłam też, że włosy urosły w miesiąc 2,5 !! To bardzo dużo, dawniej rosły w dużo wolniejszym tempie.

aniasek1
aniasek1 17-05-2016 15:26

2,5 cm w miesiąc tak? To bardzo możliwe, bo z tego co wiem to woda brzozowa wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu może je stymulować. Ogranicza również wypadanie włosów. Ja jednak na porost włosów wolę stosować ampułki wzmacniające z rzepą.

stokrotka_
stokrotka_ 17-05-2016 15:33

Woda brzozowa działa świetnie na porost nowych włosów! Na mojej głowie pojawiły się miliony nowych, małych włosków. Jestem prze szczęśliwa i każdemu gorąco polecam wodę brzozową na włosy. Jest tania i wydajna, a przy tym nie podrażnia skóry głowy.

inka8
inka8 17-05-2016 15:38

Muszę potwierdzić, że woda brzozowa działa świetnie na porost włosów, jednak ja nie mogę używać wcierek na bazie alkoholu, ponieważ od razu pojawia się u mnie łupież ;/ I mimo świetnego działania wody brzozowej zarówno na porost włosów jak i ich wypadanie tak bardzo wysusza moją głowę, że musiałam z niej zrezygnować.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Domowe sposoby na ładne włosy"