Szukaj

Niezawodny

Odpowiedz w wątku
Lee Voytee
Lee Voytee 20-06-2009 08:17

Podaję niezawodny sposób na pryszcze (trądzik) który sam w młodości skutecznie wypróbowałem
Jest to bardzo proste i tanie:
należy w aptece kupić zioła o nazwie:
- viola tricoloris (nazwa handlowa Herba Violae Tricoloris)
- urtica dioica (Herba Urticae Dioicae)
najlepiej nie w torebeczkach lecz liściaste.
Można je zmieszać razem lub używać każde z osobna wg przepisu na opakowaniu. Pije się to jak herbatę kilka razy dziennie (i może ją zastępować) można też osłodzone. Są one zupełnie nieszkodliwe i bez działań ubocznych.
Picie tych ziół nie jest najprzyjemniejsze ale można się przyzwyczaić jeśli ma się wyższe cele na uwadze.
Trzeba je stosować przynajmniej kilka miesięcy aby był efekt gdyż działają one na zmianę metabolizmu tłuszczy a to nie następuje od razu (trzeba być cierpliwym i nie zrażać się że nie ma efektu już na drugi dzień). Ponieważ wpływają na metabolizm tłuszczy mają też wpływ odchudzający (ważne dla otyłych!).
Oprócz picia tych ziół niezwykle ważne jest utrzymywanie czystości całego ciała (a nie tylko twarzy!) a zatem codzienne a nawet kilka razy dziennie prysznice. Stosować mydła delikatne dla dzieci (np bobas lub bambino) a nie natłuszczające, używać w kąpieli szczotki o miękkim włosiu (dokładne oczyszczenie skóry) lub gąbki (dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze)
Przebywać dużo na słońcu i świeżym powietrzu, unikać papierosów (palenie bierne jest równie szkodliwe!) i stosowania pudrów i tym pod. kosmetyków
Zasady diety:
- unikać pokarmów o dużej zawartości tłuszczów, wysmażonych (np. frytki, chipsy, tłuste kotlety) a jeść dania raczej gotowane
- jadać dużo surowych jarzyn i owoców – czyli wszelkiej „surowizny” i „zieleniny” (sałata, jabłka, inne owoce, marchew, pietruszka, seler)
Pozdrowienia i sukcesów w leczeniu
Leszek

intel33
intel33 15-07-2009 18:49

ffff

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Trądzik - metody leczenia"