Szukaj

Na majówkę bez intymnego dyskomfortu

Podziel się
Komentarze0

Majówka to czas, kiedy możesz zrobić coś innego, coś szalonego. Jednak zarówno uprawiane sporty, wyjazdy, jak i ogólna kondycja mogą wpłynąć na osłabienie flory bakteryjnej pochwy.W zdrowej pochwie bytują bakterie zapewniające jej właściwe, kwaśne środowisko. Co prawda w waginie mogą znajdować się również grzyby i inne mikroorganizmy chorobotwórcze. Jednak dopóki równowaga fizjologiczna nie jest naruszona, pozostają w uśpieniu.


Zaburzenia naturalnej flory bakteryjnej


Zachwianie naturalnej bariery ochronnej, jaką tworzą bakterie kwasu mlekowego, może być spowodowane przez wiele czynników, związanych np. ze stylem życia. Sprzyjać temu mogą częste wizyty na basenie, obcisła bielizna oraz dieta bogata w wysoko przetworzone cukry.


Ciąża, miesiączka, cukrzyca zmieniają pH pochwy


Odczyn pH pochwy podnosi się niebezpieczne w czasie przyjmowania antybiotyków lub tabletek antykoncepcyjnych. Jego podwyższenie może być związane z ciążą, miesiączką lub cukrzycą. Zaburzenie flory bakteryjnej pochwy objawia się ogromnym dyskomfortem negatywnie wpływającym na samopoczucie kobiety.


Trivagin – skuteczny probiotyk ginekologicznyWarto wówczas pamiętać, że właściwą florę bakteryjną pochwy pomagają uzupełnić probiotyki ginekologiczne, zawierające „dobre bakterie" np. Trivagin.


– „Polecam Trivagin - doustny probiotyk nowej generacji ze względu na wygodę stosowania oraz skuteczność. Trivagin zawiera m.in. szczep Lactobacilus rhamnosus, który ma udowodnioną klinicznie zdolność do kolonizacji dróg rodnych. Skuteczność gwarantuje również to, iż bakterie obecne w Trivaginie pochodzą z idealnie dobranych szczepów, identycznych z florą intymną polskich kobiet." – mówi Agata Chodakowska, Product Manager.


Suplement dietyTrivagin dostępny jest w opakowaniach 10 oraz 20 kapsułek. Do nabycia w aptekach oraz Internecie np. w drogeriazdrowie.pl

Komentarze do: Na majówkę bez intymnego dyskomfortu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz