Szukaj

Dieta dla zapracowanych

Od kiedy 15 minut zmieniło się w 5, a czas zaczął przepływać nam przez place, każda chwila stała się na wagę złota. W zabieganiu często brakuje chwili na wizytę u lekarza, a co dopiero o zadbanie o prawidłową dietę. Dlatego portal DietaDlaZdrowia.pl wprowadził udogodnienie dla każdej zapracowanej osoby – porady dietetyczne za pośrednictwem internetu.


Za pomocą portalu DietaDlaZdrowia.pl można wykupić pakiet diet dostosowanych do różnych potrzeb. Wśród nich znajdują się: - diety odchudzające, - diety dla sportowców, - diety dla osób cierpiących na schorzenia dietozależne, - diety dla kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji, - diety – zdrowe odżywianie, - diety rodzinne .

Każdy pakiet zawiera zestaw odpowiednio skomponowanych posiłków wraz z jego wartością energetyczną. -Jadłospis układali specjaliści, którzy na co dzień zajmują się poradnictwem dietetycznym. Pomogli już wielu osobom, więc posiadają szeroką wiedzę w tym zakresie oraz przede wszystkim niezbędne doświadczenie – mówi Anna Porada z portalu DietaDlaZdrowia.pl.

Motywacja przede wszystkim

Przejście na dietę nieodzownie łączy się z motywacją. Nad tą trzyma pieczę Piotr Wawrzynów, ekspert ds. motywacji DietaDlaZdrowia.pl. To on czuwa nad tym, by w ciężkich chwilach nikt nie zwątpił w słuszność wprowadzanych zmian żywieniowych. - Już teraz użytkownicy DietaDlaZdrowia.pl mogą otrzymać rozgrzeszenie za podjadanie w „Konfesjonale dietetycznym”, a w najbliższym czasie będą mogli znaleźć swojego „Anioła Stróża” pilnującego, by wytrwać na diecie- wyjaśnia Anna Porada. – Jesteśmy pewni, że dzięki temu łatwiej będzie tracić na wadze.


A dietetyk na to...

Specjaliści do spraw prawidłowego żywienia optymistycznie podchodzą do tematu diet oferowanych za pośrednictwem internetu. - Żyjemy w biegu. Zdarza nam się podjadać między posiłkami, jeść nieregularnie, stołować się w restauracjach typu fast food, dlatego każdy sposób jest dobry, aby edukować społeczeństwo, że o zasadach prawidłowego odżywiania - wyjaśnia dr Marek Szołtysik, szef zespołu ekspertów DietaDlaZdrowia.pl. Poziom świadomości na temat żywienia jest opłakany. Zamiast jabłka wybieramy czekoladę, a zamiast kanapki - hamburgera.


Dietetyczna rewolucja?

Twórcy portalu DietaDlaZdrowia.pl są pewni, że ich pomysł zyska ogromne zainteresowanie. - Nie oszukujmy się. Coraz bardziej tyjemy – mówi Piotr Wawrzynów, pomysłodawca portalu – W szale życia codziennego zapominamy, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlatego, kiedy już wreszcie sobie o tym przypominamy i chcemy coś zmienić, wciąż brakuje nam czasu. Dla takich osób skierowaliśmy naszą ofertę. To ludzie, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, jednak nie wiedzą jak.

Dieta przy komputerze

Portal DietaDlaZdrowia.pl w łatwy i szybki sposób pokazuje, które produkty warto kupić oraz jak odpowiednio skomponować ze sobą zdrowe składniki, tak by w serwowanych potrawach nie zabrakło niezbędnych witamin, mikroelementów, makroelementów, itd. - Chcemy nauczyć ludzi co powinno się jeść. Odchudzanie nie jest trudne. Polega tylko na zmianie złych nawyków – mówi mgr inż. Sylwia Kmieć-Szołtysik, ekspert planów żywieniowych DietaDlaZdrowia.pl.

Portal DietaDlaZdrowia.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkim tym, którzy nie mają czasu na wizytę u specjalisty. Tutaj to specjalista przychodzi do nich 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

O portalu:


Dietetyka, medycyna, fitness, zdrowie i uroda to zagadnienia, które stały się inspiracją dla zespołu portalu DietaDlaZdrowia.pl, który z pasją łączy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi zdobyczami nauki, tworząc dedykowane użytkownikom plany dietetyczne. Oprócz indywidualnego jadłospisu, oferują wsparcie i motywację. Wszystko po to, aby dieta stała się prawdziwą przyjemnością. Zbilansowana, racjonalna dieta to klucz do długiego zdrowia i radości życia.

www.dietadlazdrowia.pl

Komentarze do: Dieta dla zapracowanych (1)

marta1985
marta1985 27-06-2012 21:41

Spróbowałam

1

kupiłam na tym portalu dietę. muszę przyznać, że początkowo podchodziłam do tego bardzo sceptycznie, jednak zmieniłam zdanie!!! Dieta przez internet jest bardzo wygodna. Wymaga wiele silnej woli, ale przynosi efekty. już... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze