Szukaj

Problemy z organizmem !

Komentarze do: Stosunek przerywany
Odpowiedz w wątku
ag349
ag349 30-09-2008 23:56

Mój organizm to jedna wielka zagadka. Bardzo się martwię. Zaczęłam miesiączkować mając niepełne 11 lat. Tak więc miesiączkuję już z jakieś 8 lat. Wcześniej miewałam cykle regularne (30 dniowe) gdzie wahania okresu nie były większe niż 2dni. Od dwóch lat zauważyłam ze rozbieżności są coraz większe, ale jakoś nie obserwowałam tego tak dokładnie. Teraz mam jasny pogląd na to i nie wiem co się dzieje. Więc tak:

5 czerwca dostałam miesiączkę. Następną dostałam 17 lipca (minęło jakoś 42 dni) . Kolejną 15 sierpnia(minęło 28 dni). Teraz jest 30 września (48 dzień) a ja nadal nic... Na dodatek w sierpniu i lipcu zauważyłam jasno ( bo może wcześniej nie widziałam tego) mam tylko i wyłącznie śliz o barwie białej, mętnej i gęstej. Nie zauważyłam bym miała wydzielinę śliską i przeźroczystą, rozciągliwą. Dodam jeśli to istotne odbyłam 6 września, a mój partner miał prezerwatywę., choć zdarzyło się później jakieś pieszczoty bez, lecz partner nie nic we mnie oprócz tego gdy była prezerwatywa. Temperatura mojego ciała nie uległa zmianie jest 36.05. Nie mam tkliwych piersi, zaparć, nudności, zgagi. Zaczęła się szkoła, dowiedziałam się ze wyjeżdżam do Anglii na staż wiec stresów jest sporo, i chorowałam w dniach 19,20,21 wrzesnia a teraz mam tylko bóle gardła,lecz czy to ma aż taki wpływ na takie spóźnianie się ? Na wizytę u ginekologa jestem umówiona na 8 października ale wolę popytać wcześniej co może mi być...
Bardzo się martwię. Robiłam dwa testy ciążowe 46 dnia cyklu i oba wyszły nieokreślone ( nic na nich sie nie pokazało a na opakowaniu sytuacja była opisana jako nieokreślona = czyli nadal nie wiem nic. ;/ )Czy to ciąża ? Bezpłodność ? Zaburzenia horm ?

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Stosunek przerywany"