Szukaj

XX Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego "Rehabilitacja" w Łodzi

Podziel się
Komentarze0

Każdy, kto chce zobaczyć produkty światowej klasy, poznać najnowsze technologie, uczestniczyć w warsztatach i konferencjach, szkoleniach i prezentacjach powinien odwiedzić te targi.


Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA to targi specjalistyczne prezentujące przegląd światowych trendów oraz wszechstronną ofertę z dziedzin profilaktyki, diagnozowania, leczenia i rehabilitacji.
Jak co roku wystawcy niezwykle starannie przygotowali bogatą ofertę targową.

Zaprezentują sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, akcesoria ułatwiające codzienne życie niepełnosprawnym, nowoczesne wyposażenie dla szpitali, sanatoriów, opieki paliatywnej, sprzęt ratujący życie oraz supernowoczesny sprzęt dla spa, gabinetów odnowy, sprzęt sportowo - rehabilitacyjny oraz fitness.

Odwiedzający mogą korzystać z możliwości testowania urządzeń, z porad specjalistów, porównania oferty handlowej przed decyzją o zakupie. Mogą także przeprowadzić nieodpłatnie badania diagnostyczne z zakresu wad postawy i stóp, koordynacji ruchu, ćwiczeń wzroku oraz badania mammograficzne.

Nowości, premiery i ciekawe produkty to najlepszy powód, aby odwiedzić te targi.


W tym roku wystawcy zaprezentują m. in.: innowacyjne urządzenia do całkowitej rehabilitacji dłoni i kończyny górnej, nowe metody badania kręgosłupa i leczenia skoliozy, nowoczesne urządzenia wibroakustyczne i do terapii falą uderzeniową, wysokoenergetyczne lasery i biosymulatory laserowe, symulatory chodu, schodołaz kroczący po krętych schodach, nowy sprzęt do treningu rehabilitacyjnego i sportowego, nowoczesne narzędzia diagnostyczne do kontroli postępów w rehabilitacji i oceny sprawności fizycznej, unikalne urządzenia do obsługi komputera za pomocą ust oraz ruchów oczu, internetowy wideo tłumacz języka migowego, platforma internetowa dla branży SPA, specjalistyczna odzież z nanosrebrem, nowe metody i produkty do opatrywania ran.


Targi REHABILITACJA to także promocja idei nowoczesnej medycyny - prezentacja naukowych koncepcji, metod, wynalazków i prototypów urządzeń nowej generacji. W tym roku naukowcy zaprezentują roboty rehabilitacyjne sterowane sygnałami elektrycznymi mięśni i metodę leczenia zmian zwyrodnieniowych stawów z użyciem komórek macierzystych.

Targom towarzyszy bogaty program wydarzeń o charakterze naukowo - szkoleniowym skierowany
do osób zawodowo związanych z branżą rehabilitacyjną, pedagogów, terapeutów, osób
z niepełnosprawnością, także przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń, którzy na co dzień pomagają niepełnosprawnym.

Na odwiedzających czekają cenne nagrody – przenośne elektrostymulatory TEN SYSTEM ECO BASIC
Zapraszamy!

Miejsce targów REHABILITACJA:

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze           
al. Politechniki 2                                
93-590 Łódź                           

Więcej informacji na stronie: www.rehabilitacja.interservis.pl

Komentarze do: XX Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego "Rehabilitacja" w Łodzi

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz