Szukaj

Pandemia nowej ptasiej grypy a Minor Blue Green Dragon

Podziel się
Komentarze0

Epidemia nowej ptasiej grypy w Chinach dotychczas zabiła 14 osób z 63 zarażonych. W Państwie Środka i na Tajwanie ludzie panikują na samą myśl o rozprzestrzenieniu się wirusa, a media podsycają ten strach twierdząc, że może to być początek kolejnej globalnej pandemii. Generał chińskich sił powietrznych oznajmił, że ptasia grypa jest „biobombą” zrzuconą na Chiny przez USA, choć informacji tej nie znajdziemy w mediach mainstreamowych.Nowy wirus ptasiej grypy H7N9 ewoluuje stale i przystosowuje się do ludzkich komórek. Wszyscy zarażeni tym szczepem mieli bezpośredni kontakt z ptakami (z drobiem).

Wirus jeszcze nie osiągnął takiego stadium, aby było możliwe zarażenie człowieka od człowieka, ale naukowcy uważają, że ten dzień nie jest aż tak daleki.

Badania prowadzono przez Masato Tashiro z Influenza Virus Research Centrum, National Institute of Infectious i Yoshihiro Kawaoka z University of Wisconsin-Madison i University w Tokio wykazały, że nowy szczep ptasiej grypy jest rzeczywiście groźny dla człowieka i może spowodować kolejną epidemię.

Próbki pobrane od ludzi, ale nie ze środowiska, posiadają mutacje genetyczne, które umożliwiają skuteczny rozwój wirusa w ludzkich komórkach i pozwalają mu się rozwijać w temperaturze, która odpowiada temperaturze w ludzkich górnych drogach oddechowych, a która jest niższa niż u ptaków.

Tymczasem amerykańska FDA nadal robi wszystko, co w jej mocy, aby zmaksymalizować liczbę ofiar śmiertelnych, jeżeli dojdzie do pandemii, alarmuje artykuł zamieszczony w serwisie NaturalNews. Jest to forma "terroru szczepionkowego", który stara się osiągnąć maksymalne straty w celu przestraszenia  wszystkich i zmuszenia do kupowania rzekomej szczepionki. Strategia ta rozpoczęła się w 2004 roku.


W 2004 FDA rozpętała atak na wszystkie suplementy diety zawierające Ma Huang (efedryna), nazywając substancję "niebezpieczną w każdej dawce".

Ale Ma Huang jest stosowana w medycynie chińskiej od dosłownie tysięcy lat bez doniesień o toksyczności. Jest to część silnego chińskiego leku ziołowego, używanego w zwalczaniu ptasiej grypy, nazywanego Minor Blue Green Dragon.

W Stanach Zjednoczonych żadne chińskie preparaty z efedryną nie są już dostępne - niestety. Choć próbowano leczyć ptasią grypę alternatywnymi środkami, to żadne nie okazały się skuteczne. Działanie Ma Huang opiera się na otwieraniu porów i zwiększenie potliwości, co pozwala na rzeczywiste usunięcie wirusa z ciała.

Istnieją jednak inne sposoby nabycia Ma Huang. Formuła ta jest oferowana bez gwarancji, zgodnie z pierwszą poprawką do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, przy założeniu, że nabywca będzie szukać pomocy wykwalifikowanego lekarza medycyny chińskiej przed przystąpieniem do pozyskiwania, produkcji i konsumpcji tego środka.

Obie nazwy polskie i chińskie to:
Efedryna (Ma Huang) 9g
Gałązka cynamonu (Gui Zhi) 9g
Biała piwonia root (Bai Shao) 9g
Miód z lukrecji (Zhi Gan Cao) 9g
Suszony imbir (Gan Jiang) 3-6g
Asarum (Xi Xin) 3g
Pinellia (Ban Xia) 9g
Schisandra (Wu Wei Zi) 9g

Formuła jest przeciwwskazana, gdy pacjent już cierpi na pocenie. Jest ona zwykle stosowana przez pacjentów zmagających się z wysoką gorączkę, kaszlem i utratą apetytu. Każde z tych ziół można jeszcze nabyć oddzielnie odwiedzając sklepy ziołowe.


Komentarze do: Pandemia nowej ptasiej grypy a Minor Blue Green Dragon

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz