Szukaj

Medyczny hit – terapia za pomocą plastrów

Podziel się
Komentarze0

Chcesz oczyścić organizm, odstraszyć komary, zapewnić prawidłowe gojenie blizny? Wybierz terapię w plastrach. To nowoczesna i wygodna metoda. Umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia samodzielnie w domu.


Plastry są coraz szerzej stosowane w medycynie. Np. umożliwiają podanie leku, z ominięciem przewodu pokarmowego. Plastry to również świetny pomysł, aby zadbać o zdrowie w domowym zaciszu. Wystarczy je przykleić i zaczynają działać.

Przedstawiamy trzy propozycje terapii plastrami. Zostały one wyselekcjonowane jako bezpieczne, wygodne i skuteczne przez zespół e - sklepu – drogeriazdrowie.pl

Plastry na blizny skuteczniejsze od maści

Innowacją w profilaktyce i leczeniu blizn są plastry na blizny Sutricon. Tradycyjne środki na blizny - żele i maści należy wcierać i czekać aż się wchłoną. Plaster silikonowy naklejony na bliznę może pozostać na niej przez 24 godziny do 5 dni! Efekty to zmniejszenie dolegliwości podczas gojenia i poprawa estetycznego wyglądu blizny.


Przebadane dermatologicznie plastry oczyszczające


Oczyszczenie organizmu jest bardzo korzystne dla zdrowia. Wybierając plastry oczyszczające weź pod uwagę ich skład i bezpieczeństwo. Plastry Shou Detox Patch jako jedyne zostały przebadane dermatologicznie, a do ich produkcji użyto wyłącznie naturalnych składników aktywnych.

Plastry na komary – naturalna ochrona

Plastry mogą być również nasączone substancjami zapachowymi. Np. Plastry na komary Mosbito zawierają olejek lawendowy. Jego zapach jest bardzo uciążliwy dla komarów. Wystarczy przykleić plasterek na ubranie w pobliżu odkrytych części ciała i komary omijają Cię z daleka. Plastry na komary Mosbito to super wygoda latem – zapewniają 100% naturalnej ochrony bez konieczności spryskiwania chemicznymi repelentami.

Więcej o wybranych produktach dla zdrowia w plastrach na stronie: www.drogeriazdrowie.pl***

DrogeriaZdrowie.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge. Internetowa drogeria zapewnia bogatą ofertę znanych i cenionych marek, wygodne zakupy i szybką dostawę. W przystępnych cenach oferowane są produkty najwyższej jakości takie jak kosmetyki, suplementy diety, wyroby medyczne czy zdrowa odzież.

Więcej informacji : www.drogeriazdrowie.pl

Komentarze do: Medyczny hit – terapia za pomocą plastrów

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz