Szukaj

Google Maps wykrywa dziwne struktury na chińskiej pustyni

Podziel się
Komentarze0

Od kilku dni, zdjęcia tajemniczych struktur, zrobione na północnym zachodzie Chin, przez statelitę Google Maps i opublikowane on line, budzą ciekawość internautów, a także ich wyobraźnię...W chińskiej części pustyni Gobi satelita serwisu on line Google Maps wykrył całą serię dziwnych struktur, ciężkich do zidentyfikowania. Znajdują się one na pograniczu prowincji Gansu i Xinjiang, na północnym zachodzie Chin, czyli w regionie, gdzie znajdują się instalacjie miliarne, kosmiczne i nuklearne.

Jest to około 160 kilometrów od Jiuquan, siedziby chińskich programów kosmicznych oraz bazy wyrzutni rakietowych. I to właśnie sprawia, że niektórzy internauci przypuszczają, iż może chodzić o tarcze do ćwiczeń celności strzałów, być może właśnie z satelity.


Niektóre zdjęcia wydają się sugerować, iż może chodzić o szczątki samolotów albo o spalone ciężarówki, co zresztą byłoby zgodne z powyższą hipotezą.

Inni internauci z kolei proponują ideę „gigantycznego kodu kreskowego”, ale którego zastosowanie jeszcze nie zostało wymyślone...

W każdym razie, niemożliwe jest stwierdzenie, czy te tajemnicze kształty są namalowane na glebie, wyrzeźbione, wyżłobione, czy też po prostu postawione. Ale to już po raz drugi w historii gigant internetowy ujawnia takie struktury sugerujące istnienie tajemniczych instalacji.

Komentarze do: Google Maps wykrywa dziwne struktury na chińskiej pustyni

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz