Szukaj

Bez strachu o swoją przyszłość - czyli o tym, jak zadbać o nadchodzący czas!

Światowy kryzys finansowy, obawa o wybuch kolejnych wojen,  lęk przed chorobami… Wszystko to sprawia, że ludzie czują się bardzo niepewnie myśląc o przyszłości.  Dalsze życie jest jedną wielką niewiadomą, dla jednych fascynującą zagadka, dla drugich powodem lęku i stresu.

Bez strachu o swoją przyszłość - czyli o tym, jak zadbać o nadchodzący czas!

Właśnie dla osób, które chcą znać swoją przyszłość skierowane są oferty życiowego doradztwa.

W obecnych zwariowanych czasach społeczeństwo potrzebuje spokojnej przystani, jakiegoś punktu zaczepienia, dającego im spokój.  Ludzkość nie odnajduje się w współczesności, wystarczy nawet na chwilę włączyć wiadomości, w których przeważają wojny, katastrofy czy zachwiania na rynku finansów. To co dzieje się wokół, silnie wpływa na jednostki, procesy zachodzące na świecie, oddziaływują na zachowanie człowieka.

W takich sytuacjach pomocą służą firmy zajmujące się doradztwem życiowym, takie jak np. niemieckie Firmamento.  Dają one wsparcie i wskazówki przy różnych osobistych kryzysach, które czynią człowieka słabym i niepewnym.  Do naszej dyspozycji istnieje tam wielu doradców, doświadczonych  w różnych dyscyplinach z zakresu spirytystyki.  Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy, nie musimy automatycznie wiązać się na stałe z jedną formą doradztwa.  Firmamento posiada szeroki wachlarz usług, których wybór należy wyłącznie do nas, w  zależności od potrzeby i samego zainteresowania daną dziedziną. 


Niezmiennie największą od lat popularnością przy przewidywaniu przyszłości i analizie przeszłości cieszy się wróżenie z kart, gdzie doświadczony i obdarzony niezwykła intuicją wróżbita odkrywa idee i motywy, które kierowały i będą kierować w przyszłości zachowaniem i rozwojem klienta.


Najczęściej do odczytywania przyszłości z kart służy tarot Crowley’a czy Rider’ a Waita.  Oprócz wróżenia z kart, klient może zdecydować się na odczytywanie przyszłości bez użycia jakichkolwiek pomocy materialnych. Wróżbita sięga wówczas do swoich ponadprzeciętnych mocy, które dawniej były podstawą przewidywania tego co się wydarzy.  W trakcie tego wydarzenia, doświadcza on różnych wrażeń, zarówno dźwiękowych jak i obrazowych, a także innych form, które odczytywane są przez zmysły. Wróżbita jest pośrednikiem, który ubiera swe doświadczenia w słowa, przekazywane zainteresowanemu.

Jeśli jednak ktoś bardziej identyfikuje się z metodami opartymi na prostym i logicznym myśleniu, to oferta Firmamento nie zawiedzie również i jego.  Można skorzystać z usług astrologicznych  i numerologicznych, które wykorzystują przed wszystkim metody opierające się na kalkulacji i innych zabiegach powiązanych z obliczeniami, a nie typowymi wróżbami.  Firmamento oferuje również analizy karmy, technikę reiki czy odczytywanie snów.  Każdy kto zdecyduje się na te usług zostanie przyjaźnie i profesjonalnie obsłużony przez doświadczonych pracowników.

Każdy człowiek jest inny i sam powinien odkryć, która z technik przewidywania przyszłości jest dla niego najlepsza. Bez wątpienia jednak wszystkie one pomogą niespokojnym duszom, które troszczą się o swoją przyszłość i będąc niepewnym jutra, nie potrafią prawidłowo funkcjonować w teraźniejszości.

Opracowała:

Manuela Tomala

Komentarze do: Bez strachu o swoją przyszłość - czyli o tym, jak zadbać o nadchodzący czas!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz