Szukaj

Samoobrona dla kobiet - Robert Moskwa i ASA uczą samoobrony

Podziel się
Komentarze0

Robert Moskwa - popularny aktor a także medalista mistrzostw Europy w karate - we współpracy z cenioną firmą farmaceutyczną ASA przygotowują lekcję pokazową sztuki samoobrony dla kobiet. Akcja OBROŃ SIĘ SAMA! - bo tak brzmi hasło przewodnie to idea kobiety świadomej swoich możliwości obrony w sytuacji zagrożenia. Do udziału w seminarium zostały zaproszone czołowe postaci znane ze świata mediów, które w tajniki sztuki samoobrony wprowadzi siedmiokrotny mistrz świata w karate - Maciej Grubski.Wszystkie Panie, biorąc czynny udział w kursie, już 14 listopada br. zdobędą praktyczne umiejętności obrony przed atakiem silniejszego napastnika. Kurs polega na przyswojeniu podstawowych trików wykorzystujących przedmioty, które często można znaleźć w damskiej torebce oraz chwytów, które jest w stanie wykonać każda kobieta.


Akcja pokazowa promuje cykl szkoleń samoobrony dla wszystkich kobiet chcących zwiększyć swoją pewność siebie i bezpieczeństwo w nieprzewidzianych sytuacjach.

Partnerem strategicznym akcji jest firma ASA - wytwórca preparatu Artresan wspomagającego sprawność i dobrą kondycję stawów.

Więcej informacji o akcji OBROŃ SIĘ SAMA na www.obronsiesama.pl.

Komentarze do: Samoobrona dla kobiet - Robert Moskwa i ASA uczą samoobrony

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz