Szukaj

Tego musisz spróbować w sierpniu!

Tylko w sierpniu, ostatniego miesiąca wakacji, rozpal grill i wypróbuj pięciu super produktów, idealnych na tę porę roku! Gwarantujemy, iż żadne z nich nie zaszkodzi, a przeciwnie, oprócz codziennej dawki witamin, nie przyczyni się do wzrostu wagi.1. MELON

Jedna porcja ma zaledwie 46 kalorii i całą masę witamin A i C, których dawka wystarczy nam na cały dzień. Ponadto, jest dobrym źródłem potasu i zawiera duże ilości wody, tak potrzebnej w codziennej diecie.

2. KABACZEK

Jeden kabaczek to tylko 29 kalorii i ogromna dawka witaminy A, C i K oraz potasu. To dobry produkt, który można bez obaw dodać do codziennej diety i jeść go w dużych ilościach.


3. BAKŁAŻAN

Ta fioletowa piękność jest dobrym źródłem witaminy B6 i K oraz bardzo dobrym źródłem błonnika. Jest produktem niskokalorycznym i dostarcza niewiarygodnie duże ilości antyoksydantów. Fioletowe warzywo przyczynia się również do lepszej pamięci i zmniejszenia ryzyka zawału serca

4. JEŻYNA

Ogólnie jest naładowana sporymi ilościami błonnika i antyoksydantów, a przy tym bardzo niskokaloryczna. Chroni serce i ma pozytywny wpływ na niskie ciśnienie krwi. Dodatkowo, nasycona jest potasem, witaminą E, C, K i magnezem.

5. CUKINIA

Podobnie, jak kabaczek, cukinia jest bogata w błonnik, witaminę C, K i potas. Cechuje ją również bardzo mała i zdrowia ilość kalorii, co przecież jest tak ważne w codziennej diecie. Idealnie nadaje się na wieczornego grilla.

Komentarze do: Tego musisz spróbować w sierpniu!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz