Szukaj

Dieta cud

Dieta cud jest dietą stworzoną dla pacjentów z problemami z sercem. Stosowana jest w celu bardzo szybkiego schudnięcia wg Sacred Memorial Hospital. Podstawą diety cud jest zupa spalająca tłuszcze. Podczas stosowania diety cud nie jemy chleba, nie pijemy alkoholu i wody gazowanej tylko niegazowaną wodę i maślankę oraz niesłodzone: herbata, czarna kawa, soki owocowe.

Dieta cud


Do  przygotowania zupy spalającej tłuszcze potrzebujemy:


- małą puszeczkę koncentratu pomidorowego,

- 3 szklanki wody,

- główkę kapusty,

- 3 duże cebule,

- 1 seler naciowy,

- 1 por,

- 2 papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np. sojowy.

Warzywa kroimy na małe kawałeczki, zalewamy wodą i gotujemy 10 min. na dużym ogniu. Następnie dodajemy koncentrat i gotujemy na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Zupę można jeść ile się chce i kiedy się chce. Zupa nie daje energii. Im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie.


A tak powinien wyglądać tydzień na diecie cud:

Dzień 1:

Oprócz zupy, która jest podstawowym składnikiem menu, możemy jeść wszystkie owoce, za wyjątkiem bananów, najlepiej melony i arbuzy, gdyż mają bardzo mało kalorii. Pijemy tylko świeżo wyciśnięte soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.


Dzień 2:

Nie wolno dziś jeść żadnych owoców. Możemy spożywać warzywa, aż do uczucia sytości. Starajmy się jeść jarzyny zielone, unikamy warzyw strączkowych jak groch, fasola i kukurydza. Jedzmy tylko jarzyny i zupę. Na kolację możemy jeść 3-4 gotowane ziemniaki.Dzień 3:

Dziś powinniśmy zauważyć pierwsze efekty diety, oczywiście pod warunkiem, że ściśle jej przestrzegaliśmy. Nie wolno jeść ziemniaków i bananów. Jemy tylko jarzyny, owoce i zupę w dowolnej ilości.

Dzień 4:

Dziś jemy owoce. Pijemy maślankę, dużo wody i zupę. W tym dniu nasz organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia. Tracimy ochotę na słodycze.


Dzień 5:

Tego dnia zamiast owoców jemy warzywa i staramy się wypić przynajmniej 1,5 litra wody. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.

Dzień 6:

Odwrotnie jak poprzedniego dnia, zamiast warzyw jemy owoce i pijemy maślankę. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.

Dzień 7:

Jemy warzyw ile chcemy. Pijemy niesłodzone soki owocowe. Jemy zupę nie mniej niż 1 raz. Siódmego dnia stosowania diety schudniemy od 4 do 8 kilo.

Powyższy cykl można powtarzać wielokrotnie. Podczas stosowania diety cud nie jemy chleba, nie pijemy alkoholu i wody gazowanej tylko niegazowaną wodę i maślankę oraz niesłodzone: herbata, czarna kawa, soki owocowe. W trakcie trwania diety można zażywać wszelkie lekarstwa. Jeżeli sumiennie stosowaliśmy dietę, to nasza waga powinna się zmniejszyć od 4 do 8 kilogramów, pojawi się uczucie lekkości, przybędzie energii. Aby nie pojawił się efekty jo-jo pamiętajmy, aby po zakończeniu diety stosować zasady zdrowego żywienia.

Polecamy:
TEST DIET

Opracowała:
Katarzyna Dyllus

Komentarze do: Dieta cud (1)

adam munk60
adam munk60 02-02-2010 12:50

tylko super idioci

1

Tylko niesamowity tępak może spróbować tej diety cud.Od początku do końca pisał ja chyba jakiś pijany do nieprzytomności idiota.Nawet prymitywny analfabeta ułożyłby lepszy jadłospis.Zabranianie np ziemniaków które mają t... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze