Szukaj

Nowe badanie potwierdza wysoką skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly

Podziel się
Komentarze0

Nowe badanie przeprowadzone przez producenta komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly potwierdziło wysoką skuteczność urządzeń. Okazało się również, że rezygnacja z antykoncepcji hormonalnej i korzystanie z komputera cyklu jako metody antykoncepcji, przyczyniło się do zniwelowania dolegliwości migrenowych kobiet i zwiększenia ich poziomu zadowolenia.Informacje na temat przeprowadzonego badania

4 011 kobiet w 9 krajach (m.in Niemcy, Szwajcaria, Austria, Francja, Norwegia, Polska, USA, Meksyk) wzięło udział w badaniu dotyczącym stosowania komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly.  Oceniono łącznie 150 000 cykli.
Średnia wieku ankietowanych kobiet to 30,5 lat.  95% kobiet było w stabilnym, długotrwałym związku, z czego 45% z nich posiadało jedno dziecko, a 35% - dwoje dzieci.

Zakup komputera cyklu nastąpił w latach 2004 – 2010. 15,5% kobiet zakupiło komputer cyklu Baby-Comp, 44,6% - komputer cyklu Lady-Comp, a 39,8% - komputer cyklu Pearly. W 82% przypadków komputer jest używany do dziś od momentu zakupu. Długość i wahania cyklu były takie same we wszystkich krajach (tj. nie odnotowano znaczących różnic w zależności od kraju). 55% pań zakupiło komputer cyklu w celach antykoncepcji, 39% - w celach antykoncepcji, ale z późniejszym zamiarem starania się o dziecko, a 6% - w celu ułatwienia natychmiastowych starań o dziecko.


Skuteczna alternatywa dla pigułki hormonalnej

13,2 % użytkowniczek cierpiało z powodu migreny. Po zaprzestaniu stosowania tabletki hormonalnej jako antykoncepcji i rozpoczęciu użytkowania komputera cyklu Lady-Comp, Baby-Comp bądź Pearly, ponad połowa Pań pozbyła się uporczywych migren (57,2%), co jest bardzo znaczącym wynikiem.

Wysoki poziom zadowolenia

80% klientek jest zadowolonych, bądź bardzo zadowolonych z obsługi klienta oraz udzielanych informacji przez dystrybutorów i sprzedawców. Również płeć przeciwna wyraziła swoje uznanie - 85% panów ma pozytywne nastawienie (z czego 60% - bardzo pozytywne).  90% użytkowniczek cieszy się z faktu uwolnienia się od hormonalnej antykoncepcji (dokładnie 85% pań jest z tego powodu szczęśliwych, z czego 72% - bardzo szczęśliwych).

Potwierdzona skuteczność


Wskaźnik Pearla ukształtował się na poziomie 0,8, co jest porównywalne z badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie w Düsseldorfie ( Bachhofer Study z 1997 roku wskazujące indeks Pearla na poziomie 0,7).

Pomoc w planowaniu poczęcia


W przypadku stosowania komputera cyklu Baby-Comp jako pomoc w planowaniu ciąży, prawdopodobieństwo poczęcia wzrasta o 50% (w porównaniu do starań bez pomocy komputera cyklu).

Urządzenia są certyfikowane zgodnie z europejskim prawem medycznym produktu (MPG) i FDA oraz były wystawiane na Medica 2012.

Więcej informacji na temat komputerów cyklu na www.ladycomp.pl

Komentarze do: Nowe badanie potwierdza wysoką skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz