Szukaj

Zdrowy styl życia pod Twoimi drzwiami!

Podziel się
Komentarze0

Zabiegani, zapracowani, „łapiący” przelotem kanapkę w pobliskim bistro, często marzymy o osobistym kucharzu, który zadba o naszą dietę. Kulinarne grzeszki dają o sobie znać w naszych garderobach, przed lustrem, w przymierzalni sklepu. Czy nie byłoby prościej, gdyby ktoś inny odpowiadał za to, co codziennie znajduje się na naszym stole?

Zdrowy styl życia pod Twoimi drzwiami!

Czy nie czulibyśmy się spokojniejsi, gdyby nasza codzienna dieta została opracowana przez dietetyka i przygotowana ze świeżych, biologicznie czystych produktów? Słowo dieta często kojarzy nam się z niesmacznym jedzeniem, wyrzeczeniami i ciągłym uczuciem niedosytu. Oferta firmy DietBox.pl jest jednak zupełnie inna. Potrawy przygotowywane są przez doświadczonych mistrzów sztuki kulinarnej, ze świeżych składników, starannie wyselekcjonowanych produktów oraz owoców i warzyw dostarczanych przez lokalnych rolników.

O wysoką jakość i odpowiednie zbilansowanie diety dbają dietetycy. Menu jest bogate i urozmaicone oraz podane, jak w najlepszej restauracji. Co więcej, codziennie pojawia się pod naszymi drzwiami – gotowe do spożycia.

O benefitach korzystania z diety z dowozem do Klienta można mówić wiele. Przede wszystkim daje nam pewność, że spożywamy zdrowe posiłki, odpowiednio dopasowane do naszego zapotrzebowania na energię oraz składniki odżywcze. Do wyboru mamy diety odchudzające, wegetariańskie, przygotowane wyłącznie z ekologicznych składników, programy żywieniowe dla sportowców, sformułowane zgodnie z planem treningowym oraz klasyczny catering, który codziennie dostarcza nam niezbędnych składników odżywczych. Kolejnym plusem jest fakt, że nie musimy się martwić o nasze menu – ­to wykwalifikowany szef kuchni dba o to, abyśmy cieszyli się codziennie nowymi propozycjami na naszym talerzu. Oszczędzamy nasz czas, pieniądze i pozytywnie wpływamy na nasze samopoczucie. Dietę wystarczy zamówić przez Internet i od razu możemy skupić się na naszych codziennych obowiązkach. Aby odpowiednio dopasować ją do naszych potrzeb, skontaktuje się z nami dietetyk firmy.


- Odpowiednio zbilansowana dieta wpływa nie tylko na zachowanie szczupłej sylwetki czy właściwą pracę poszczególnych układów m.in. układu pokarmowego, ale także wyraźnie zmienia wygląd naszej cery, włosów i paznokci. Dodatkowo, jesteśmy pełni energii, czujemy się po prostu lepiej
– mówi Justyna Zalega, dietetyk, ekspert żywieniowy firmy DietBox.pl. - Jak w przypadku każdej diety, najważniejsza jest samodyscyplina, o którą trudno w natłoku naszych obowiązków zawodowych czy rodzinnych. Programy żywieniowe oferowane przez firmę DietBox.pl dają nam bezcenny komfort i pewność, że otrzymujemy pełnowartościowe posiłki, kompletnie zaspokajające nasze potrzeby żywieniowe. Zespół szefów kuchni dodatkowo dba, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia naszych Klientów – dodaje Zalega.  


Warto też zaznaczyć, że taka dieta często jest po prostu bardziej opłacalna. Nie każdy ma czas i umiejętności, aby przygotować w domu kompletne posiłki. Praktyka pokazuje, że nasze codzienne menu definiują najbliższe naszej pracy i domu bary oraz restauracje. Koszty śniadania, lunchu i kolacji osoby aktywnej zawodowo są często wyższe niż kwota jaką musimy zapłacić za pełnowartościową propozycję firmy DietBox.pl. Dodatkowo, nie mamy pewności, czy to, co spożywamy jest rzeczywiście zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Nasze zdrowie jest przecież najwyższym dobrem, to dzięki niemu możemy żyć aktywnie i realizować nasze pasje, ambicje, marzenia. Warto więc zainwestować w swoją dietę w myśl starej zasady: jestem tym, co jem.

****
DietBox.pl to projekt pary dietetyków, który rozpoczął się w marcu 2010 roku. Obecnie firma zatrudnia dwadzieścia osób, a nad pełnowartościowym menu czuwa zespół trzech szefów kuchni oraz dyplomowany dietetyk. Profesjonalna kuchnia o powierzchni 400 m2 jest w stanie zapewnić zdrowe i przygotowane z biologicznie czystych produktów posiłki średnio dla 1500 osób dziennie. Sekretem kuchni DietBox.pl są nie tylko świeże składniki dostarczane przede wszystkim przez lokalnych producentów żywności, ale także zamiłowanie do zdrowego żywienia, połączenie rozmaitych smaków i technik gotowania oraz profesjonalny zespół kucharzy, którzy swoje indywidualne doświadczenie zdobywali w renomowanych warszawskich restauracjach.

Komentarze do: Zdrowy styl życia pod Twoimi drzwiami!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz