Szukaj

Wszyscy mi mówią, że jestem anorektyczką..

Komentarze do: Anoreksja i bulimia
Odpowiedz w wątku
czytelniczka
czytelniczka 27-03-2009 15:32

Nie będę siebie opisywała, bo nie chcę żeby ktoś mnie poznał. Mam 14 lat. Moja dieta zaczynała się niewinnie. Dodam tylko, że kocham jeść. To mnie uspokaja. Jak już mówiłam, moja dieta zaczęła się niewinnie. Na początki nie jadłam słodyczy i po 18. Nawet nie zauważyłam a codziennie jadłam coraz mniej. Po niecałych dwóch miesiącach ważyłam 9 kg mniej. Nie powiem ile. Powiem tylko że mam 171 cm. Mam nagłą zmianę nastroju. Mój tata był daleko za granicą. Odchudzałam się razem z mamą. To była zima. Nie potrafiłam się ogrzać. Codziennie leżałam pod kocem i się trzęsłam. Jak mój tata wrócił, to postanowiłam zrobić sobie tydzień przerwy. Strasznie dużo jadłam. Miałam nagłą zmianę nastroju. Rano potrafiłam 2 godziny płakać z powodu nienawiści do siebie za to, że jem, a 20 minut później wcinać słodką bułkę z koleżanką. Napisałam to wszystko, żeby się wygadać. Jest mi trochę lżej. Pozdrawiam wszystkich:)

KolorowaQ
KolorowaQ 27-03-2009 21:19

ja czuje ogromna potrzebe aby schudnac dreczy mnie to obwiniam o to meza ... bylam za granica tam wzielismy slub , poniewaz nie widzialm go 2 i pol roku pojechalam do Niego.. tam jedzienie jest zupelnie inne kazdy chialby spróbowac czegos innego dobrego smacznego słodkiego a teraz waze 8 kilo wiecej nie mieszcze sie w spodnie i jest mi z tym zle... :(

czytelniczka
czytelniczka 02-04-2009 09:16

nie przejmuj się, jak będziesz jadała regularni, to bardzo szybko schudniesz to 8 zbędnych kilo. Powiem Ci, że kiedyś byłam na diecie ponad miesiąc. Zrobiłam 10 dni przerwy. przytyłam 9 kilo(tyle ile schudłam) a w tydzień przez regularne jedzenie schudłam to wszystko.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Anoreksja i bulimia"