Szukaj

NOWOŚĆ USP - VIGOR cardio dla mocnego serca!

Podziel się
Komentarze0

Dla osób, które bez względu na wiek chcą korzystać z uroków życia, marka VIGOR stworzyła specjalistyczny preparat - VIGOR cardio - w formie toniku. Jest to jedyny produkt na rynku zawierający pełną dawkę żelaza organicznego, które jest najlepiej przyswajalne przez organizm.


Według badań dieta aż 85%* kobiet w Polsce nie dostarcza organizmowi odpowiedniej dawki żelaza, co może wiązać się z osłabieniem organizmu, spadkiem odporności, niedokrwistością i obniżeniem wytrzymałości psychicznej. Aby móc dłużej cieszyć się zdrowym, dobrze funkcjonującym sercem warto suplementować żelazo i witaminy z grupy B, które wspomagają pracę serca. Dlatego marka VIGOR stworzyła nowy, specjalistyczny wariant - VIGOR cardio, który osobom po 60. roku życia pozwoli zadbać o serce.VIGOR cardio powstał na bazie równych witamin (E, B6, B2, B1, B12, kwasu foliowego), głogu oraz żelaza. To właśnie ono jest najważniejsze. W preparacie zastosowano żelazo organiczne, które jest najlepiej rozpoznawalne w jelitach, a przez to lepiej przyswajalne przez organizm. Żelazo jest odpowiedzialne, za zaopatrzenie komórek w tlen, a tym samym prawidłową pracę serca.

Jednocześnie dawka żelaza, podobnie jak pozostałych składników, jest maksymalna i pokrywa dobowe zapotrzebowanie organizmu. VIGOR cardio jako jedyny preparat w płynie zawiera pełną dawkę żelaza. Preparat jest w wygodnej, łatwej do  spożycia formie płynu, w dwóch pojemnościach 250 ml i 1000 ml.

Komentarze do: NOWOŚĆ USP - VIGOR cardio dla mocnego serca!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz