Szukaj

Niespokojne nogi

Odpowiedz w wątku
rena
~rena 20-09-2006 09:48

mam 48 lat i .....niespokojne nogi. Jakies 4-5 lat temu poczułam w momentach całkowitego relaksu, iż wszystkie mięśnie są lużne....oprócz właśnie nóg.Nimi....musiałam ruszać, jakieś dziwne uczucie powodowało, że co moment musiałam poruszać albo jedną albo drugą nogą! Odkryłam, że kiedy zrobię kilka przysiadów..... na jakiś czas uczucie zanika.
Teraz jest jeszcze gorzej bo uczucie niepokoju w nogach pojawia się częściej i w nocy, powodując albo niemożność zaśnięcia albo przerwę 2-3 godzinną w środku nocy.Wspominałam kilka razy o przypadłości lekarzom, ale żaden (zawsze prywatni!!!tzn mający czas dla pacjenta!!!)nie przywiązywał do tej przypadłości dużej wagi...nawet psychiatra!!!Dzisiaj spałam tylko 2-wie godziny, jestem rozbita i nie wyspana a nogi w nocy chetnie bym obcięła!!!

Grażyna
~Grażyna 24-01-2007 11:53

Wszyscy lekarze powinni przejśc porządne szkolenia w tym zakresie. Tylko my wiemy jak te dolegliwości rujnują nam życie. Jestem wyczerpana koszmarnymi nocami, w ciągu dnia ogarnia mnie wściekłośc, mam napady senności, czuję się rozbita...

Iza
~Iza 15-04-2007 17:18

Dzień dobry. Ja mam takie same dolegliwości jak wyżej wymienione przypadłości. To straszne. Lekarze niezbyt wiedzą co robić. Raczej po moich koszmarnych nocach gdy opowiadam komu kolwiek z lekarzy to patrzą się na mnie jak bym opowiadała im śmieszne i wymyślone rzeczy które nie istnieją w życiu. Byłam badana przez naczyniowca, neurologa, reumatologa i nikt nic nie widzi wszyscy twierdzą że nie wiedzą o co mi chodzi i patrzą się na mnie jak bym zwariowała i wymyślała sobie nie stworzone rzeczy. Moje dolegliwości są identyczne .Jestem wykończona po nocy i rano wstaje zła, wściekła i niewyspana jak bym przez całą noc wykonywała ciężką prace. Kładę się spać o 23:00 a czasami o 0:30.a o godzinie 4:00 rano już mnie budzi to straszne uczucie ,ból, rwanie nóg i tak jest już do rana aż nie wstanę. Rano jestem nie przytomna i zła od nieprzespanej nocy i tak jest codziennie. Zawsze jak idee spać to myślę o tym czy dzisiejszą noc prześpię czy znów nie.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Zespół Niespokojnych Nóg - badania epidemiologiczne"