Szukaj

Aktywna sobota dla zdrowia

Podziel się
Komentarze0

Bezpłatne badania i konsultacje. Niespodzianki dla dzieci i młodzieży. Prezentacja i poczęstunek zdrowiej i ekologicznej żywności z regionu Lubelszczyzny. Wszystkie te atrakcje zaplanowane są na organizowany 8 czerwca 2013r. piknik rodzinny „Z nami zdrowiej” na placu przed Centrum Medycznym Medicos, przy ul. Onyksowej 12 w Lublinie.


- Z nami zdrowiej” to znakomita alternatywa do spędzenia aktywnej soboty z całą rodziną. Pod tym hasłem organizatorzy pikniku zapraszają na moc atrakcji, które przewidzieli na ten dzień. „Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się zebrać tak liczną grupę firm, które zaangażowały się w ten projekt. Zależy nam aby mieszkańcy Lublina mogli jak najczęściej korzystać z bezpłatnych usług medycznych
– mówi Dorota Karczewska, Prezes Żagiel Med.

Piknik rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 15:00. Podczas jego trwania uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z badania wzroku przez lekarza okulistę, pomiaru ciśnienia krwi czy oznaczenia poziomu glukozy. Dodatkowo na wszystkich chętnych czekać będą konsultanci z zakresu dermatologii, dietetyki, kardiologii, urologii, gastrologii czy pediatrii.


W tym dniu także dla dzieci i młodzieży przygotowano moc atrakcji. Organizatorzy przewidzieli dla nich gry i zabawy połączone z konkursami, gdzie będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Dzieci, które fascynuje piłka nożna będą mogły uczestniczyć w mini turniejach organizowanych przez szkółkę piłkarską Socatos.

****

Organizatorami pikniku rodzinnego „Z nami zdrowiej” są CRH Żagiel Med, GASTROMED, APTEKA Onyksowa, Centrum Medyczne MEDICOS, Reumed, Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA, OPTYQ, Centrum Diagnostyki Obrazowej PROVEGA.

Komentarze do: Aktywna sobota dla zdrowia

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz