Szukaj

Opryszczka co miesiąc

Odpowiedz w wątku
EDI
~EDI 20-07-2006 19:16

nooo... Ciekawe to wszystko tylko nic się nie dowiedziała o pozbyci tej OPRYSZCZKI na zawsze!!!ja mam ja od zawsze co mięsiąc a czasami tak jak dziś na całych ustach są takie bombelki,spuchniete usta i nic nie mogę mówić a jak boooli,a uzywalam juz wszystkiego nawet dermatolog nie wie jak mi POMOC

magdalub@op.pl
~magdalub@op.pl 23-07-2006 12:15

na opryszczkę jest Hewiran (Hewiran zalecza), opryszczki nie da się wyleczyć. jeśli raz wirus się uakywni to potem sobie drzemie i w chwili mniejszej odporności- misiączka, zimno, zbyt ciepło- to się uaktywnia.

Kasia
~Kasia 27-07-2006 18:07

ja też na to choruje.Na poczatku myslałam ze to jednorazowo kiedy wróciłam z wakcji za granicą ale to sie zaczęło powtarzac co roku w wakacje.Teraz wiem ze to nieuleczalne a objawy mozna załogodzic.Doradzona mi konsultacje z lekarką i od tamtej pory zawsze jak czuje juz swedzenie umawiam sie na terapie laserową.Wiecie to taki zabieg który przyspiesza gojenie sie.Sama wiem jakie to krepujace i niewygodne a po tym szybciej znika kłopot.Pare zabiegów całkiem niedrogich Rozejrzyjcie sie u siebie w miescie.Wiem tez ze kiedy uzywamy masci nie wystarczy pare razy dziennie powinno sie nakladac lek od kilkunastu do kilkudziesieciu razy dziennie.

Harryangel
~Harryangel 20-09-2006 20:50

Ja też to mam, i to nieraz kilka razy po kolei. Jedną zaleczę, to zaraz druga wyskakuje. Na laser chodziłem: minimum 10 zabiegów po 7 zł/jeden w jednej turze, a po dwóch tygodniach powtórka. Miało pomagać na długo, ale gdzie tam! Do tej pory chyba z pół tysiąca wydałem na laserowanie; goiło się szybciej, ale wkrótce potem znowu. Ale... 8 lat temu skusiłem się na kurację ziółkami andyjskimi (vilcacora i inne takie, o których było głośno podówczas), aczkolwiek na zupełnie co innego. Zestaw kosztował wtedy mnie kilkaset pe-el-en; teraz ceny takie same, ale kupić łatwiej, no i zarabiam więcej;) Może i to są leki typu "zażyj i uważaj, na co pomoże", ale niejako przy okazji z opryszczką miałem święty spokój przez bite dwa i pół roku! Prawie zapomniałem, co to takiego. Chyba powtórzę tę albo inną kurację. Pal sześć pieniądze! Lepiej raz wydać grosz i mieć spokój niż być przez w sumie niemal kwartał wyłączony z normalnego życia.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Opryszczka. Typy wirusa Herpes simplex. Przyczyny powstawania opryszczki"