Szukaj

French Part - nowatorskie rozwiązanie w systemach wlosów uzupełnionych

Podziel się
Komentarze0

Do tej pory projektowane systemy włosów budziły niepokój wśród ich użytkowników, gdyż, pomimo tego, że do ich wykonania używano wyłącznie włosów naturalnych, nie przypominały one w 100% naturalnej fryzury. Teraz jednak proponuje się Klientom całkowicie innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu mają oni już pełen komfort w użytkowaniu wybranego przez siebie systemu włosów.


Co charakteryzuje naturalną fryzurę? Odpowiedź wydaje się banalna. Zapewne większość zapytanych osób udzieliłaby jednej z następujących odpowiedzi - widoczna linia czoła lub też zauważalny przedziałek. Szczególnie ważne wydaje się to w przypadku systemów włosów. Osoba, która decyduje się na podobne rozwiązanie marzy o uzyskaniu jak najbardziej naturalnego wyglądu. Niestety do tej pory w ofercie były dostępne wyłącznie systemy włosów jedynie z zaznaczoną linią czoła. Brak efektu naturalnej skóry, tzw. przedziałka, powodować mógł dyskomfort, stwarzać obawę, że ktoś rozpozna, że nasze włosy nie są do końca naturalne.

Kwintesencją systemu włosów jest zaś przecież właśnie to - żeby stworzyć jak najbardziej komfortowe dla danej osoby rozwiązanie, dzięki któremu mogłaby się ona cieszyć życiem, nie byłaby narażona na nachalne i ciekawskie spojrzenia innych  osób.  Tymczasem brak prześwitów skóry oraz wyczuwalne szorstkie końcówki włosów używanych do wykonania systemu uniemożliwiały pełen komfort ich użytkownikom.


Teraz jednak wszystko ma się zmienić. Od jakiegoś czasu na rynku jest już dostępna nowa oferta systemów włosów, tzw. French Part. Jako jedyna, jak dotąd, udostępnia ją Klinika Włosów Hair Lab.

Pani Izabela Szymczak, Właścicielka Kliniki, zauważa, że „French Part pozwala odczuć jeszcze większy komfort i pewność, jaka wiąże się z poprawą jakości korzystania z naszych systemów. Ta nowa propozycja pozwala na uzyskanie efektu  naturalnej skóry i wyrastających z niej włosów, wobec czego można stosować wszystkie uczesania, nawet te z przedziałkami. Sprawdza się także rewelacyjnie przy rzadszych włosach. A wszystko to sprawia, że włosy wyglądają bardzo naturalnie.”

Dzięki podobnemu rozwiązaniu osoby cierpiące z powodu wypadania włosów, mają szansę na normalne funkcjonowanie. French Part zapewnia niesamowity komfort w użytkowaniu, a jego główną zaletą jest  naturalny  wygląd i komfort  w  dotykaniu  uzupełnionych włosów. Podobne rozwiązanie zostanie zastosowane także w nowych perukach, które wypuści siostrzana filia Hair Lab, czyli Hair Gold, która otworzy swoje podwoje już najprawdopodobniej na przełomie roku 2010/2011.

Komentarze do: French Part - nowatorskie rozwiązanie w systemach wlosów uzupełnionych

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz