Szukaj

Co o tym myślicie?

Odpowiedz w wątku
madzia
~madzia 14-08-2006 19:45

Może to wyda się wam smieszne ale zauwazyłam u siebie że gdy mam partnera wtedy pojawia sie u mnie opryszczka. Wirus już miałam od najmłodszych lat ale wyskakiwało mi 2-3razy w roku. Od kąd zaczęłam spotykać się z chłopakami opryszczka zaczęła mi wyskakiwać co tydzień i to w kilku miejscach na ustach, co doprowadzało do tego że wygklądałam jak potwór. Po rozstaniu z chłopakiem i opryszczka ustąpiła do czasu kiedy nie znalazłam kolejnego. Zastanawia mnie czy ślina przenoszona podczas pocałunków nie uaktywnia w jakis sposób tego wirusa?

ech
~ech 23-08-2006 21:24

bardzo możliwe .miałam podobnie.dlatego zawsze nosiłam ze soba maść i smarowałam jak zaczynało swędzieć :P niestety to strasznie utrudnia życie...

goglinka
goglinka 09-08-2007 20:01

dolaczam sie do kolezanek,mialam co prawda w swoim zyciu kilku partnerow,ale teraz pierwszy raz mnie zaatakowala opryszczyka czy to mozliwe ze po bliskim kontakcie nie tylko usta,usta?i czy na miejscach intymnych tez moze ona wystapic?wiadomo ze bliskich kintaktow z partnerem nie da sie uniknac jak wtedy sie przed ym uchronic?

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Opryszczka. Typy wirusa Herpes simplex. Przyczyny powstawania opryszczki"