Szukaj

Zastrzyki na powiększenie penisa, czy to możliwe?

Czy liczy się rozmiar? Zespół naukowców z uniwersytetu w Korei najwyraźniej wierzy, że tak, biorąc pod uwagę fakt, że właśnie odkryli sposób na powiększenie penisa. W badaniu, które opublikowali ostatnio w Journal of Sexual Medicine badacze koreńscy opisują, w jaki sposób odkryli, że zastrzyki z kwasu hialuronowego (Restylane Sub-Q) mogą zwiększyć obwód prącia.Naukowcy ci wstrzyknęli średnio 20,5 cc (około dwie trzecie miarki lekarskiej) tej substancji posługując się techniką „w tył i w przód”, do miękkiej tkanki penisów 50 mężczyzn. Następnie, produkt został „homogenizowany” przy pomocy wałka.

W wyniku tego eksperymentu stwierdzono, że męskie penisy średnio powiększyły się w obwodzie o 4 cm, a efekt ten utrzymał się nawet 18 miesięcy później. Dodatkowo, badacze ocenili poziom zadowolenia seksualnego u pacjentów i ich partnerek po terapii, i stwierdzili, że satysfakcja średnio wynosiło 3,3 punkta, w skali od 0 do 4, w ciągu 18 miesięcy.

Brzmi jak całkiem przyzwoity rezultat, czyż nie? Ale, nie zapominajmy o tym, że mężczyznom podano kwas hialuronowy bezpośrednio do penisów, przy pomocy względnie grubych igieł. Ała!

Kim więc musi być ten mniej obdarzony mężyzna, żeby w ogóle pomyśleć o takiej terapii, jak bardzo zdesperowany?

Do tej pory, metody pozwalające powiększyć rozmiar prącia były w najlepszym razie nieskuteczne, w najgorszym - ekstremalnie inwazyjne. Mężczyźni mają do wyboru cały wachlarz kremów, pigułek oraz urządzeń próżniowych, które obiecują powiększenie prącia, mimo że nie ma żadnego naukowego dowodu, który pozwoliły potwierdzić te zapewnienia.

Bardziej imponujące rezultaty można otrzymać dzięki inwazyjnym operacjom chirurgicznym. Techniki te na pewno nie są dla wrażliwców. Operacja powiększająca prącie polega na przecięciu tego narządu, a następnie implantowaniu martwej skóry wokół rdzenia głównego.

Uważasz, że jest to ekstremalne? Niektórzy lekarze przedłużają prącie poprzez przecinanie więzadła, a następnie przyczepianiu ciężarków do końcówki penisa na cały dzień. Przez SZEŚĆ MIESIĘCY. Jeżeli życie ci miłe, nie próbuj sam tego w domu.

Tak więc, jeżeli weźmiemy pod uwagę te wszystkie inwazyjne metody, posługiwanie się igłą do wstrzykiwania wypełniacza wcale nie brzmi aż tak źle.

W dalszym ciągu jednak, co zaleciłby certyfikowany chirurg plastyczny komuś, kto chce, żeby jego męskość wydawała się większa? Jest jedna metoda, którą może się posłużyć większość mężczyzn, aby osiągnąć ten cel. Metoda ta nie wiąże sią z żadnym ryzykiem, nie ma skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie, nie wymaga zastosowania żadnej igły ani skalpela: stracić na wadze. Wyeliminowanie tłuszczu z tego regionu ciała może sprawić, że to, co tam zostanie, będzie wyglądać na większe.

Komentarze do: Zastrzyki na powiększenie penisa, czy to możliwe? (4)

candy
candy 04-07-2012 08:57

na powiększenie penisa

2

Aż się wzdrygam na samą myśl o zastrzykach... Jeśli już miałabym kompleksy z powodu małego penisa wybralabym raczej jakiś mniej inwazyjny sposób, np. tabletki.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (2)
Pokaż cały wątek (2)
warbar
warbar 23-04-2014 13:23

Nie - zastrzykom powiększającym penisa

1

Jeśli mam być szczery to w zasadzie nigdy nie zdecydowałbym się na zastrzyki powiększające penisa. Zbyt przerażająca perspektywa. Sam jestem w trakcie stosowania kuracji suplementem Penilarge i jak do tej pory jestem po... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
anna.
anna. 18-04-2013 15:48

Powiekszanie penisa

1

no to wyglada strasznie jak sie kłuje,mozna zobaczyc jak to wyglada, az ciarki przechodzą...ciekawe czy to bardzo boli?... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze