Szukaj

Wytapetuj mój świat, mamo! Wiosenne porządki w pokoju malucha

Podziel się
Komentarze0

I oto rozpoczął się sezon na wiosenne porządkowanie. Chcąc pożegnać zimę na dobre, zabieramy się za odnawianie czterech kątów. Nie od dziś bowiem wiadomo, że słońce oraz delikatny powiew wiosennego wiaterku nastrajają optymistycznie. A że zmiana nastroju często wywołuje chęć zmiany wystroju, ochoczo zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy!


Nowy image w pokoju malucha

Chcesz wprowadzić wiosnę do pokoju swojego dziecka, ale nie wiesz, skąd czerpać inspirację? Idealnym rozwiązaniem są bordery i tapety Easy Walls ze sklepu www.beautifulhome.pl  To prawdziwe bogactwo wzorów i kolorów. Subtelne barwy oraz bajkowe aplikacje nadadzą pokojowi Twojej pociechy wyjątkowy klimat. A różnorodne motywy i nieszablonowe rozwiązania będą doskonale stymulować rozwój malucha.

Dla każdego coś miłego


Tapety i bordery   to morze możliwości. Tutaj każda mama znajdzie pomysł na odnowienie pokoju swojego malucha, dopasowując wzór i kolor do indywidualnych zainteresowań dziecka. Tapety i bordery są dostępne w kolekcji dla dziewczynek ( girl’s rule) oraz w kolekcji dla chłopców (boy’s rock). 

Nowoczesne oblicze tapetowania


Easy Walls to nowoczesne oblicze tapetowania. To jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy na kilka sekund włożyć tapetę do wody, a następnie nałożyć ją na ścianę i gotowe. Już nie musisz zatrudniać ekip fachowców. Sama możesz szybko i efektownie odnowić cztery kąty. Naturalna mieszanina materiałów, z których wykonane są tapety, to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Dzięki ekologicznym składnikom bordery i tapety „oddychają”, odparowując wodę. To ułatwia tapetowanie ( rozwiązuje problem powstawania bąbelków na ścianie) i całkowicie eliminuje ryzyko pojawiania się pleśni i grzyba na powierzchni ściany. Pokój Twojego dziecka jest całkowicie bezpieczny i zdrowy, w pełni przygotowany na beztroską zabawę i relaksujący wypoczynek.


Prosto, prościej


Tradycyjne tapetowanie bywa kłopotliwe. Trzeba pamiętać o równomiernym rozłożeniu kleju, usuwaniu bąbelków, równym ułożeniu tapety. Problemem może być także właściwe dopasowanie wzorów. Easy Walls eliminuje wszystkie dotychczasowe problemy! Już nie musisz używać kleju. Po prostu wkładasz wycięte fragmenty tapety do wody, nakładasz na ścianę i gotowe! A „match points” to prawdziwa pomoc we właściwym dopasowywaniu odpowiednio dociętych kawałów tapety. To oznaczenia, które pomagają właściwie ułożyć wzór. Po wykonanej pracy po prostu ścierasz je gąbką i gotowe. 

Na rosnące oczekiwania


Idealny pokój dziecięcy to taki, który rośnie wraz z maluchem. Dzięki temu, że tapety i bordery Easy Walls nie tylko łatwo się nakładają, ale także i łatwo usuwają, możesz dowolnie, bez najmniejszego wysiłku, zmieniać wystrój dziecięcego królestwa. Wystarczy jedno mocne pociągnięcie i cały arkusz tapety odchodzi w całości. Ściana pozostaje nienaruszona, jakby nie było na niej tapety!

Więcej szczegółów rodzice znajdą na stronie
: www.beautifulhome.pl

Komentarze do: Wytapetuj mój świat, mamo! Wiosenne porządki w pokoju malucha

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz