Szukaj

Odkryj uzdrawiającą moc jagód Goji!

Jagody Goji znajdują się na początku listy pokarmów leczniczych i aby utrzymać optymalne zdrowie, powinny być one spożywane regularnie. Są one bombą witaminową. Zawierają 18 aminokwasów i komplementarne białko.

Ponadto, w ich składzie odnaleźć można również 6 niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, wapno, miedź, żelazo, magnez, fosfor, cynk, witaminę A, C, B, E, a także wiele przeciwutleniaczy. Jak widać, ich wartości odżywcze sprawiają, że warto włączyć je do naszej codziennej diety, gdyż w ten sposób zaopatrzymy nasz organizm we wszystkie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W których obszarach organizmu jagody Goji są niezwykle skuteczne?

Nie ulega oczywiście wątpliwości, że wpływają one pozytywnie na kondycję całego organizmu. Przeprowadzone jednak badania wykazały, że niezwykle skuteczne okazują się być w poprawie funkcjonowania takich obszarów jak trzustka, wątroba, nerki, oczy, wszelkie mięśnie czy skóra. Dlaczego są takie skuteczne? Zawierają bowiem pomarańczowy pigment, który pełni funkcję silnego przeciwutleniacza. Jest łatwo wchłaniany i w ten sposób bezpośrednio trafia do naszych oczu czy wątroby.

Jedz jagody Goji i bądź piękna!

Jak się okazuje, stosowane są one w Chinach i Azji do utrzymania jedwabiście gładkiej i jasnej jak porcelana skóry. Czemu zawdzięczają takie działanie? Otóż jagody te bogate są w fosfolipidy, czyli główny składnik wszystkich błon komórkowych.

Jagody Goji jako dobre źródło betainy

Betaina posiada szeroki zakres korzyści, które wywołuje w organizmie. Działa uspokajająco, poprawia pamięć, a także chroni wątrobę. Badania pokazują także, że pomaga ona zmniejszyć toksyczne poziomy homocysteiny, czyli aminokwasu siarkowego, który powstaje w organizmie w wyniku demetylacji aminokwasu pochodzącego ze spożywanego białka, a to z kolei może być szkodliwe dla naczyń krwionośnych.

Jak możemy wykorzystać jagody?

Jagody Goji są bardzo uniwersalne i mogą być wykorzystywane na przeróżne sposoby, w tym np. jako składnik sałatek, koktajli oraz dodatek do herbaty bądź ciast. Co więcej, mogą być spożywane również na własną rękę, jako przekąskę, która w smaku jest nieco pikantna, ale także lekko słodka i kwaśna.

Nie ulega więc wątpliwości, że warto uwzględnić jagody w swojej codziennej diecie. W ten sposób ciało będzie dobrze zmineralizowane, a organizm prawidłowo oczyszczony. Poza tym, są one naprawdę bardzo smaczne.

Komentarze do: Odkryj uzdrawiającą moc jagód Goji!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz