Szukaj

Jak gwiazdy dbają o sylwetkę?

Brazylijskie jagody Acai już od kilku lat robią karierę za oceanem. Nic dziwnego, skoro sięgają po nie gwiazdy i celebryci, którzy przez wzgląd na wykonywany zawód muszą prezentować się w idealnej formie.


Jagody Acai po raz pierwszy skupiły na sobie uwagę za oceanem dzięki Dra Oza. Amerykański kardiochirurg, prowadzący telewizyjny show, pojawił się w programie Oprah Winfrey, wyśpiewując peany na cześć brazylijskiego owocu. Od tego czasu wielu celebrytów zaczęło zażywać suplementy diety bazujące na Acai, by w ten sposób wspomóc swoje prozdrowotne zwyczaje. Z czasem, mała jagoda z tropikalnej dżungli stała się jednym z najbardziej popularnych składników diet i skupiła na sobie światła reflektorów.

Acai, Oprah i Gweneth

„Acai” i „Oprah” to dwa słowa, które plotkarska prasa łączy ze sobą nieustannie od czasu, kiedy dziennikarka rozpoczęła w swoim programie kampanię na rzecz popularyzacji jagody. Winfrey twierdzi, że brazylijski owoc z Amazonii pomógł jej kilka lat temu znacznie stracić na wadze.

Idealna sylwetka i młody wygląd brytyjskiej aktorki Gweneth Paltrow to, jak donoszą plotkarskie serwisy, także zasługa dobroczynnych właściwości jagody Acai. Aktorka, znana ze swojego zdrowego i proekologicznego stylu życia, od lat zachowuje promienny wygląd, pomimo upływających lat. Może Acai to rzeczywiście jej sekret zachowania urody?


Brad Pitt i jego 5% tłuszczu

Brad Pitt również zażywa suplementy z Acai. Podczas kręcenia filmu „Tajne przez poufne”, by wiarygodnie wcielić się w trenera fitness, musiał schudnąć i zredukować tkankę tłuszczową do 5 % w stosunku do masy ciała. Zaczął pracować z osobistym trenerem, który zasugerował mu zażywanie suplementu z jagodą Acai, by wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu energii. Oto jak Brad Pitt schudł 9 kilogramów w dwa miesiące.

Acai na rodzimym gruncie


W Polsce jagoda Acai dopiero zaczyna zdobywać popularność. Zanim jednak znajdzie się na Pudelku jako bohaterski owoc w walce rodzimych celebrytów z nadwagą, można spróbować uzupełnić swoją codzienną dietę o naturalny suplement z Acai. Na rynku pojawił się ostatnio preparat Acaiberry Slim firmy Nord Farm, który – oprócz oczyszczających i antyoksydacyjnych właściwości – charakteryzuje się wygodną formułą. Suplement zapakowany jest w saszetki, które rozpuszcza się w wodzie. Dzięki temu możesz zaserwować sobie pyszny odżywczy napój podczas pracowitego dnia i nawodnić organizm.

Acai, oprócz wielu składników odżywczych i minerałów, ma również właściwości sycące i dostarcza sporo energii. W Stanach jagoda dodawana jest do soków owocowych, napojów, smoothies, a nawet napojów gazowanych. Można powiedzieć, że modnie jest pokazać się na mieście z napojem z Acai w kubku.

Komentarze do: Jak gwiazdy dbają o sylwetkę?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz