Szukaj

Pozbądź się stresu!

Podziel się
Komentarze0
2/5
Zadbaj o siebie!

Zadbaj o siebie!

  • Drobne zabiegi kosmetyczne, choćby zwykły masaż twarzy i stóp to pierwszy krok do lepszego samopoczucia. Jeśli masz ograniczony budżet możesz zorganizować np. domowe spa z przyjaciółkami. Maseczki do cery każda z nas jest wstanie przygotować sama. Pomocnym i tanim źródłem informacji na ten temat może być np. Internet.
  • Pielęgnuj ciało systematycznie. Używaj peelingów oraz olejków przeciwdziałających cellulitowi, Regularnie nawilżaj i natłuszczaj skórę. Stosuj kremy z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF, chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB. Dobieraj kosmetyki stosownie do swojego wieku i rodzaju skóry. Dzięki temu ich działanie będzie bardziej skuteczne.
  • Odwiedź zaufanego fryzjera. Nowy wygląd sprawi, że poczujesz się pewniej.
  • Wybierz się na drobne zakupy. Nie musisz od razu kupować całej garderoby. Czasami wystarczy drobiazg: bransoletka, apaszka albo błyszczyk w soczystym odcieniu. Na zakupy idź z osobą, która według Ciebie, najlepiej doradzi tobie w tej kwestii. Inspiracji możesz poszukać również na portalach internetowych oraz w kolorowych magazynach poświęconych modzie.

Komentarze do: Pozbądź się stresu!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz