Szukaj

Kasia Tusk poparła Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy!

Podziel się
Komentarze0

Do osób, które poparły Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy dołączyła właśnie jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, czyli Kasia Tusk. Kasia namawia kobiety do regularnych badań i dbania o swoje zdrowie. Blog Makelifeeasier.pl jest o modzie, gotowaniu i zakupach, czyli o tym, co interesuje kobiety, czyta go blisko 64 tysiące osób.


"Nie jestem specjalistką w dziedzinie onkologii, ale wiem, że dbanie o własne zdrowie jest kluczem do szczęścia i spokoju. Każdego dnia zwracamy uwagę na nasz wygląd, strój, wagę czy kondycję włosów. Marzy mi się, aby z taką częstotliwością Polki zwracały uwagę na swoje zdrowie. Badajmy się, regularnie i bez skrępowania."- zachęca Kasia Tusk.


Polska Koalicja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy działa pod hasłem „Niech żyją kobiety!”. Dzięki pracy Rady Naukowej, w której skład weszło 26 osób, największych autorytetów w dziedzinie profilaktyki raka szyjki macicy, przedstawicieli wielu środowisk zaangażowanych w kwestię poprawy sytuacji zdrowotnej kobiet, powstały rekomendacje zmian i rozwiązań, które mogą się przyczynić do ograniczenia liczby zgonów na RSM i zmniejszenia liczby zachorowań.Rekomendacje zakładają zmiany w zakresie wszystkich 3 obszarów niezbędnych do osiągnięcia celu: edukacji, cytologii i szczepień. Zostały one przekazane na ręce Ministra Zdrowia w lutym tego roku.


Każdy z nas może dołączyć do Kasi Tusk i ponad 10.000 osób, które już poparły działania Koalicji na stronie: http://koalicjarsm.pl/wesprzyj-nas.html. Każdy głos to sygnał dla osób decyzyjnych, że zmiany w systemie profilaktyki są niezbędne, a los kobiet w Polsce nie jest nam obojętny. To nic nie kosztuje, a może uratować życie.

Kontakt:
Elżbieta Brzozowska, tel. 668 447 131, mail: elzbieta.brzozowska@expertpr.pl
Karolina Wichrowska, tel. 667 404 116, mail: karolina.wichrowska@expertpr.pl

Komentarze do: Kasia Tusk poparła Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz