Szukaj

Afryka: 50 dzieci sparaliżowanych po szczepionce przeciwko zapaleniu opon mózgowych

Podziel się
Komentarze0

Fundacja Billa i Melindy Gates od lat prowadzi krucjatę mającą na celu zaszczepienie przeciwko zapaleniu opon mózgowych każdego dziecka żyjącego na tej planecie. Jej podstawowym celem jest Afryka, gdzie tragiczne warunki higieniczne sprzyjają zachorowalności na takie choroby jak malaria czy też właśnie zapalenie opon mózgowych.Ale zamiast skoncentrować swoje wysiłki na poprawie jakości życia ludności afrykańskiej, multimilarder amerykański i jego fundacja zaufali szczepionce, która wydaje się teraz powodować paraliż na łonie populacji najmłodszych Afrykanów, o czym donosi serwis NaturalNews.

Dziennikarka śledcza Christina England z Vactruth.com ujawnia, iż w małej wiosce Gouro w Czadzie, co najmniej 50 dzieci doświadczyło halucynacji, konwulsji, a na końcu paraliżu po zaszczepieniu MenAfriVac, czyli specyfikiem, który został opracowany specjalnie dla kontynentu afrykańskiego.

Z raportu dowiadujemy się także, iż skutki uboczne MenAfriVac zaczynają pojawiać się w ciągu 24 godzin po podaniu. Wiele z zaszczepionych dzieci doświadcza natychmiast bólów głowy oraz wymiotów, które następnie przechodzą w niekontrolowane konwulsje z toczeniem śliny z ust.

Zobacz również:Kiedy rodzice i władze lokalne zwracają się do rządu z prośbą o interwencje, ich petycje są ignorowane, mówi Christina England.

Ciągle według tego samego raportu, Minister Zdrowia Czadu, kiedy w końcu pojawił się w wiosce tydzień po opisanych tu wypadkach, podjął decyzję o zabraniu 50 sparaliżowanych dzieci do szpitala odległego o 300 mil, ponieważ tam urzęduje jedyny lekarz dla całego regionu.


Co więcej, zamiast próbować wyjaśnić przyczyny takiego stanu rzeczy, ten sam urzędnik rządowy próbował przekupić cierpiących rodziców, oferując im pieniądze za milczenie.

Według naocznych świadków, rząd bardziej dba o ukrycie skutków ubocznych ManAfriVac, niż o zdrowie obywateli.

Na tę chwilę, żadne media nie podjęły tego tematu. Serwis NaturalNews zaś informuje, iż zarówno Bill & Melinda Gates Foundation, jak i World Health Organization (WHO) oraz The Meningitis Vaccine Project (MVP), skłamali odnośnie bezpieczeństwa szczepionki, stale utrzymując, iż można ją transportować bez konieczności zamrażania.

Natomiast opakowanie jasno pokazuje, że produkt musi być zamrażany i chroniony przed światłem.

England stawia też pytania w swoim raporcie: dlaczego organizacje te wydają ponad 570 mln dolarów na ten projekt, kiedy wiadomo, że prosty dostęp do czystej wody można zapewnić za mniej niż 3 000 dolarów poprzez Międzynarodową Komisję Czerwonego Krzyża? Dlaczego nie zawieszono tego programu szczepień i co te organizacje mają zamiar zrobić z tym, co stało się w Gouro?

Komentarze do: Afryka: 50 dzieci sparaliżowanych po szczepionce przeciwko zapaleniu opon mózgowych

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz