Szukaj

Zbiórka krwi dla chorej na białaczkę

Podziel się
Komentarze0

Firma Wincanton, operator logistyczny, którego główna siedziba znajduje się w Piasecznie, stale bierze aktywny udział w różnych akcjach charytatywnych. Z inicjatywy Wincanton, 9 kwietnia 2009 roku, już po raz czwarty, stanie na terenie Piaseczna specjalistyczny autobus-ambulatorium, przeznaczony do pobierania krwi. Tym razem krew będzie zbierana dla małej Lenki Kaczmarek - bratanicy jednego z pracowników Wincanton, która choruje na białaczkę. Patronat nad akcją obejmie Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi i jej kampania społeczna Krewniacy.Chora na białaczkę Lenka Kaczmarek ma bardzo duże szanse na wyleczenie. Dostaje co jakiś czas płytki krwi, które pomagają jej walczyć z nowotworem. Dziewczynka przeszła już transfuzje krwi, ale ciągle bardzo jej potrzebuje.

Pracownicy Wincanton solidarnie zorganizowali na terenie swojej firmy już trzy edycje zbierania krwi. Do tej pory udało się w nich zebrać łącznie 27 litrów krwi. Kwietniowa akcja w całości zostanie dedykowana małej Lence. Organizatorzy chcą rozszerzyć swoją akcję i wyjść poza granice firmy, mając przy tym nadzieję, że mieszkańcy Piaseczna aktywnie wesprą ich w tym szczytnym celu.

Wszystkich chętnych dawców krwi, którzy chcieliby wspomóc Lenkę, serdecznie zapraszamy 9 kwietnia w godz. 11-16. Autobus-ambulatorium będzie czekał przed siedzibą firmy Wincanton, przy ul. Kolejowej 1 w Piasecznie.

Firma Wincanton wspiera m.in. piaseczyńską straż pożarną oraz międzynarodową organizację dobroczynną Transaid.

Wincanton to wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw. Firma zatrudnia w Europie ponad 30 000 osób. Roczne przychody wynoszą ponad 2,2 mld funtów/2,7 mld euro. Firma oferuje szeroki zakres usług, dzięki którym Klienci mogą zoptymalizować swoje operacje logistyczne na poziomie lokalnym, krajowym i regionalnym.


Wśród Klientów firmy znajduje się wiele wiodących firm na świecie. Wincanton posiada doświadczenie w zakresie obsługi wielu branż, w tym motoryzacyjnej, chemicznej, dóbr konsumpcyjnych, spożywczej, zaawansowanych technologii, przemysłu, energetyki, branży naftowej oraz handlu detalicznego.

Wincanton koncentruje się na osiągnięciu doskonałości operacyjnej. Stale dąży do przywództwa
w zakresie oferowania najwyższej wartości i doskonałych produktów dzięki dokładnemu zrozumieniu potrzeb nabywców.

W rezultacie firma oferuje rozwiązania, które pozwalają nabywcom skoncentrować się na podstawowej działalności. Potrzeby Klientów w zakresie magazynowania są zaspokajane za pomocą rozwiązań dedykowanych, współużytkowanych oraz sieci magazynów, zaś w ramach usług transportowych, firma wykorzystuje transport drogowy, kolejowy lub intermodalny.

Więcej informacji o osiągnięciach i kompetencjach Wincanton znajdą Państwo na stronie internetowej firmy www.wincanton.co.uk

Więcej informacji:

www.wincanton.pl

www.wincanton.co.uk

Dodatkowych informacji udzielają:

Joanna Więckowska
Wincanton Polska
Tel: +48 (22) 711 60 20
Tel: +48 661 987 083
joanna.wieckowska@wincanton.com.plJulita Pastuszka
Headlines Porter Novelli
Tel: +48 (22) 816 92 86 wew. 106
j.pastuszka@headlines.pl

Komentarze do: Zbiórka krwi dla chorej na białaczkę

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz