Szukaj

Uwaga na znikające plasterki! O tym się Mówi!

Podziel się
Komentarze3

Herpatch Remesense - znikający plasterek na opryszczkę, który rozpuszcza się samoczynnie po kilku godzinach od naklejenia. Herpatch zrewolucjonizował sposób walki z opryszczką, a od końca sierpnia jest wreszcie dostępny w Polsce.Produkt wyróżniający się nie tylko składem, ale przede wszystkim sposobem działania budzi duże zainteresowanie środowiska medycznego i naukowego. Herpatch Remesense rozpuszczając się samoczynnie pod wpływem wilgoci łagodzi ból towarzyszący opryszczce. Rozpuszczając się na wardze, nie uszkadza pęcherzyka opryszczki eliminując tym samym nieprzyjemne uczucie, które towarzyszy odklejaniu tradycyjnych plasterków.

- Każda kobieta zna doskonale dyskomfort spowodowany przez opryszczkę. Niestety, charakterystyczną cechą tej przypadłości jest jej nieprzewidywalność. Opryszczka potrafi pojawić się nagle, przed bardzo ważnym spotkaniem, egzaminem, wystąpieniem publicznym, odwracając naszą uwagę od spraw najistotniejszych - mówi mgr farmacji Michał Klikiewicz.

Zastosowanie plasterka Herpatch w pierwszych godzinach rozwoju wirusa może zapobiec utworzeniu się pęcherzyka opryszczki lub zminimalizować jego wielkość. Jego składniki powodują szybkie działanie i minimalizują objawy spowodowane przez wirusa Herpes. Klientki, które zdecydują się na aplikację plasterka ucieszy z pewnością fakt, że jego zastosowanie pozwala na używanie szminki, czy też błyszczyka do ust. Przezroczysty ultracienki, plasterek po naklejeniu jest niemal niewidoczny, maskuje pęcherzyki, zmniejszając nie tylko nasze zakłopotanie ale i ryzyko rozsiania się zakażenia na inne osoby. Panie narażone na działanie promieni słonecznych, będących częstym powodem pojawienia się opryszczki również mogą poczuć się spokojne - aktywne składniki (beta-glukany) Herpatch Remesense redukują negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na słońce i promieniowania UVB.


Użycie produktu jest bardzo proste, wystarczy zwilżyć miejsce zaatakowane przez opryszczkę, a następnie zanurzyć Herpatch w wodzie na około 5 sekund. Plasterek naklejony na opryszczkę uwalnia swoje aktywne składniki, by po kilku godzinach zniknąć łagodząc objawy kłopotliwego pęcherzyka.

Plasterki Herpatch mogą być stosowane także u dzieci od 4 roku życia pod nadzorem dorosłych. Przypadkowe połknięcie rozpuszczalnego plasterka przez dziecko jest w pełni bezpieczne.

INFORMACJE DODATKOWE

Wszystko o Herpatch Remesense:

http://www.herpatch.pl/

Komentarze do: Uwaga na znikające plasterki! O tym się Mówi! (3)

AnulaK
AnulaK 22-11-2010 13:35

plasterki Herpatch

1

Te plasterki są super- cieniutkie, dyskretne i rozpuszczające się. U mnie zdały egzamin.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Milkaa
Milkaa 31-10-2010 21:37

Opryszczka - plasterki

1

Ja też uzywałam tych plasterków i przyznaję, że są skuteczne no i nie trzeba już ich odklejać - a to duży plus i wygoda:)Mają w składzie jakieś substancje czynne, które przyspieszają gojenie i skutecznie walczą z opryszc... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Liczi
Liczi 31-10-2010 00:02

plasterki Herpatch

1

Ja uzywałam tych plasterków i bardzo się u mnie sprawdziły. Super , że nie trzeba juz ich odklejac od rany, bo to niestety bolało:( Są dyskretne i wygodne.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze